Главная : Новости

Найпоширеніші захворювання вух

, 11:15
0 437

захворювання вух

Багато з нас піддаються різним захворюванням. Не обходяться без хвороб і наші вуха. Різні чинники провокують їх розвиток. Як повідомляє сайт gorlouhonos.ru - серед найпоширеніших причин, через які можуть виникнути хвороби вуха, виділяють наступні:

  • Складні захворювання вух можуть виникнути через банальний протяг. Особливо протягам схильні дитячі вушка;
  • Також приводом для захворювання вуха можуть стати і різного роду грибки. При цьому зовсім не обов'язковим є той факт, що людина не стежить за своєю особистою гігієною;
  • Різні травми слухового проходу теж є причиною виникнення різних захворювань. Як правило, їх отримують спортсмени;
  • Але частіше за інших у людини зустрічаються хвороби вуха, які пиникають внаслідок різних запальних процесів в слуховому проході;
  • Раніше перенесені вірусні або інфекційні захворювання. Проявлятися вони можуть у вигляді явного нагноєння на локальній ділянці вуха (фурункули, отити та інші).

Отити (зовнішні, середні і внутрішні), отосклероз і лабіринтити - ось найпоширеніші хвороби вух у людини, лікування їх досить складне і вимагає особливого підходу.

Лікування вух: загальні відомості

В першу чергу, всім нам необхідно усвідомити, що про те, як лікувати хвороби вуха, знають тільки отоларингологи. Тільки вони зможуть правильно визначити діагноз і призначити адекватне і правильне лікування, хвороби вух повинні лікувати лікарі, і народна медицина, особливо, якщо справа стосується дитячих вух, тут не доречна. Це пов'язано з особливим підходом, так як вухо є одним з найбільш складних і відповідальних апаратів в організмі людини.

Розрізняють два основних види захворювань вуха:

  • запальні;
  • незапальні.

При запальних хворобах вам можуть призначити терапію із застосуванням фізіолікування і лікарських препаратів. Якщо запальні процеси носять явно важкий і запущений характер, хворому призначають лікування в стаціонарі клінік. Проходить воно за результатами лабораторних досліджень. Також бувають випадки, коли необхідно вдатися до хірургічного втручання. Серед них, наприклад, скупчення гною у внутрішньому вусі.

Незапальні хвороби вух у людей зустрічаються рідше попередніх. Але вони не менш небезпечні. Серед основних: отосклероз, хвороба Маньєра, неврит переддверно-равликового нерва й інші хвороби вуха, лікування їх також повинно проходити під чуйним керівництвом кваліфікованого вузькопрофільного лікаря.

Висновки

Будьте уважні до здоров'я своїх вух, тому що якщо вчасно не виявити і не вилікувати захворювання, воно може привести до тяжких наслідків, аж до повної втрати слуху. До того ж, це ще й дуже боляче.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 40)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ