Головна : Новини

Найпоширеніші захворювання вух

, 11:15
0 279

Багато з нас піддаються різним захворювання. Не обходяться без хвороб і наші вухан. Різні чинники провокують їх розвиток. Як повідомляє gorlouhonos.ru - серед найпоширеніших причин, через які можуть виникнути хвороби вухан, виділяють наступні:

  • Складні захворювання вух можуть виникнути через банальний протяг. Особливо протягам схильні дитячі вушка;
  • Також приводом для захворювання вухан можуть статі і різного роду грибки. При цьому зовсім не обов'язковим є тієї факт, що людина не стежить за своєю особистою гігієною;
  • Різні травми слухового проходу теж є причиною виникнення різних захворювань. Як правило, їх отримують спортсмени;
  • Альо частіше за інших у людини зустрічаються хвороби вухан, які пиникають внаслідок різних запальних процесів в слуховому проході;
  • Раніше перенесені вірусні або інфекційні захворювання. Проявлятися вони можуть у вигляді явного нагноєння на локальній ділянці вухан (фурункули, отити та інші).

Отити (зовнішні, середні і внутрішні), отосклероз і лабіринтити - вісь найпоширеніші хвороби вух у людини, лікування їх досить складні і вимагає особливого підходу.

Лікування вух: загальні відомості

У першу чергу, всім нам необхідно усвідомити, що про ті, як лікувати хвороби вухан, знають тільки отоларингологи. Тільки вони зможуть правильно визначити діагноз і призначити адекватне і правильне лікування, хвороби вух повинні лікувати лікарі, і народна медицина, особливо, якщо справа стосується дитячих вух, тут не доречна. Це пов'язаність язано з особливим підходом, так як вухо є одним з найбільш складних і відповідальніх апаратів в організмі людини.

Розрізняють два основних види захворювань вухан:

  • запальні;
  • незапальні.

При запальних хворобах вам можуть призначити терапію із застосуванням фізіолікування і лікарських препаратів. Якщо запальні процеси носять явно важкий і запущений характер, хворов призначають лікування в стаціонарі клінік. Проходити воно за результатами лабораторних досліджень. Також бувають випадки, коли необхідно вдатися до хірургічного втручання. Серед них, наприклад, скупчення гною у внутрішньому вусі.

Незапальні хвороби вух у людей зустрічаються рідше попередніх. Альо смороду не менш небезпечні. Серед основних: отосклероз, хвороба Маньєра, неврит переддверно-равликового нерва й інші хвороби вухан, лікування їх також повинно проходити під чуйним керівництвом кваліфікованого вузькопрофільного лікаря.

Висновки

Будьте уважні до здоров'я своїх вух, тому що якщо вчасно не виявити і не вилікувати захворювання, воно може призвести до тяжких наслідків, аж до повної втрати слуху. До того ж, це ще й дуже боляче.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ