Головна : Новини

Трав'яні збори

, 13:13
0 2272

напої Пульс життя і Легкий настрій компанії Артлайф

Важливим достоїнством нових напоїв є їх складний комплексний склад, взаємодоповнюючу та збалансоване дію активних компонентів. При виробництві напоїв використана технологія щадить екстракції, що дозволяє по максимуму зберегти біологічно активні речовини, що містяться в рослинах.

Напій «Легке настрій»

Перший крок на шляху до стрункої фігури і гарного самопочуття - контроль за роботою шлунково-кишкового тракту. Новий напій від «Артлайф» «Легкий настрій» допоможе активізувати функцію самоочищення організму і нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту, печінки і жовчовивідних шляхів.

Напій «Легке настрій» має дуже м'яким проносним і сечогінний ефект, не порушує звичного ритму життя, крім того має в своєму складі компоненти, що сприяють захисту слизової оболонки шлунково-кишкового тракту, покращує процеси травлення, має протизапальну, антимікробну, в'яжучу дію, а також підвищує імунітет.

Додатковою перевагою напою є те, що він збагачений гуммиарабиком (смолою акацією Сенегал), яка є сильним пребиотиком, стимулює зростання біфідо-і лактобактерій, скорочує ріст хвороботворних бактерій, стимулює утворення коротко жирних кислот, що захищає епітелій кишечника.

Напій «Легке настрій» - знахідка для тих, хто веде малорухливий спосіб життя, неправильно харчується, страждає порушеннями в роботі шлунково-кишкового тракту (запори, відчуття здуття, ваги в шлунку і т.д.). У результаті вживання напою у Вас з'явиться більше енергії, покращиться загальний стан організму, ви відчуєте легкість у всьому тілі!

Напій «Пульс життя»

Напій «Пульс життя» був спеціально розроблений для захисту серцево-судинної системи. Він підтримає роботу серця і допоможе йому впоратися з навантаженнями і ритмом сучасного життя.

Поєднання рослинних екстрактів (глоду, пустирника, аронії, меліси, валеріани, тощо), що входять до складу напою, покращує серцеву діяльність, сприяє нормалізації артеріального тиску, зміцнює стінки кровоносних судин, заспокоює центральну нервову систему. Свіжий і оригінальний смак напою подарує справжнє задоволення, Ви відчуєте бадьорість і прилив сил, і разом з тим, душевний спокій і умиротворення.

Напій «Пульс життя» корисний тим, хто особливо схильний до стресів і нервових перевантажень, веде активний спосіб життя і багато працює. Тривалі курси застосування напою дозволять значною мірою знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань і продовжити період активного життя.

Натуральний склад, ретельно підібрані компоненти, приємний смак і спрямовану дію на організм - Ви отримаєте не тільки задоволення, але й величезну користь для здоров'я від самої природи!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ