Головна : Новини

Суп-крем Морський з ламінарією

, 20:28
0 3321

Суп-крем Морський з ламінарією

Суп-крем Морський з ламінарією, збагачений йодом »розроблений фахівцями компанії АртЛайф - це новий продукт функціонального харчування, який є джерелом йоду, поліненасичених жирних кислот Омега - 3 і Омега - 6.

Суп-крем Морський з ламінарією  

- продукт з високою харчовою і біологічною цінністю, не містить підсилювачів смаку, до його складу входять тільки натуральні високоякісні компоненти та вітаміни

 Входить до складу супу ламінарія, завдяки високому вмісту йоду, а також фітогормонів та вітамінів, сприяє усуненню холестеринових відкладень в судинах, регулює функцію щитовидної залози, сприятливо впливає на стан центральної нервової системи.

У ламінарії не просто багато йоду, вона містить ще й біологічно активні речовини, що допомагають цей йод засвоїти. Також, біологічно активні компоненти водоростей активізують ферментні системи людини. Сприятливе поєднання клітковини і мінеральних солей в ламінарії на тривалий час регулює порушену функцію органів травлення.

Поліненасичені жирні кислоти (омега-3 і омега-6), а також гліцин сприяють нормалізації обміну речовин, мають протизапальну, протиалергічну дію, підвищують стійкість організму до інфекційних захворювань.
«Суп-крем Морський з ламінарією» Рекомендується як додаткове джерело йоду, омега-3 і омега-6 кислот.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


ВВЕРХ