Головна : Новини

Артемізин S

, 11:15
0 2543

БАД Артемізин-S

Увага, новинка!
Нова покращена формула БАД «Артемізін» - «Артемізін-S» - комплекс для захисту організму від більшості гельмінтів та найпростіших.
Захворювання, що викликаються паразитичними черв'яками і найпростішими, мають високу поширеність, і заразитися ними надзвичайно просто. Не завжди зараження проходить безсимптомно, найчастіше, потрапивши в організм людини, паразити викликають порушення роботи не лише ШКТ, а й інших органів і систем. При всьому різноманітті ліків, як і раніше колосальною популярністю користуються комплекси і збори на основі трав, оскільки вони придатні не тільки для лікування паразитарних хвороб, але і для їх профілактики.

Артемізин S

- фітокомплекс, спрямований на боротьбу з паразитами ШКТ. До його складу входить група лікарських рослинних почав, перевірених часом і показали високу ефективність у звільненні від паразитів, як за даними народної медицини, так і за результатами досліджень вітчизняних і зарубіжних фахівців. 
Рослинні компоненти натурального комплексу «Артемізін-S» здатні санувати організм, виводячи паразитів з шлунково-кишкового тракту, попутно забезпечуючи комплексне оздоровлення. Полин, посилена активними речовинами її екстракту, пижмо, чебрець - рослини з потужним протиглистовою і дезінфікуючу дію. Активні речовини цих рослин знищують круглих хробаків, а також патогенну мікрофлору, яка викликає порушення функції тонкого та товстого кишечника. Крушина забезпечує м'яке звільнення товстого кишечника, допомагає боротися з метеоризмом. Чебрець і гвоздика, що також входять до складу комплексу, - сильні натуральні болезаспокійливі засоби. Гвоздика, крім противоглистной активності, має виражену протигрибкову дію. Загальному оздоровленню організму сприяють жарознижуюче, ранозагоювальну і загальнозміцнюючу дію полину, антимікробний, протівогнілостним ефекти горця пташиного. Завдяки спазмолітичній, жовчогінній і антисептичному дії крушини, звіробою і м'яти перцевої нормалізується перистальтика кишечника, запобігає всмоктування продуктів розпаду гельмінтів та найпростіших. В цілому, композиція трав комплексу «Артемізін S» сприятливо впливає на слизову шлунково-кишкового тракту, завдяки в'яжучому дії горця і протизапальної активності чебрецю і полину, додатковою перевагою якої є здатність зміцнювати імунітет.
Особливості БАД «Артемізін-S».
Нова формула БАД «Артемізін-S» містить більшу кількість основних активних компонентів, що в цілому збільшує ефективність комплексу в боротьбі з паразитозів.
1. До складу БАД «Артемізін» входять квіти гвоздики і мікрокапсульована ефірна олія гвоздики, завдяки чому посилюється ефективний вплив комплексу на яйця і личинки глистів.
2. Комбінація трави полину і екстракту полину дозволяє ефективно боротися з паразитами, має протизапальну, бактерицидну, спазмолітичну і жовчогінну дію
3. До складу комплексу введена кора крушини, що робить більш м'який вплив на шлунково-кишкового тракту в порівнянні з сінної, не викликаючи спазмів і болю в кишечнику.
4. У БАД «Артемізін-S» використовується кишковорозчинні покриття таблетки, що дозволяє зберегти в незмінному вигляді біологічно активні речовини комплексу від інактивує дії шлункового соку. Їх вивільнення починається в органі-мішені - дванадцятипалої кишці. Зберігає і доводить активні речовини без зміни до кишечника вже через 30 секунд.
БАД «Артемізін-S» - дбайлива і ефективний захист від паразитів!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


ВВЕРХ