Головна : Новини

SilverРro – срібний захист

, 01:32
0 2658

silver pro

Компанія Артлайф, враховуючи останні досягнення в галузі створення високоефективних екологічно чистих продуктів, представляє Вашій увазі новинку серії «Еколайф» - альтернативний бактерицидний засіб, шипучі таблетки для очищення води SilverРro - срібна захист - дуже потужний, швидкодіючий, безпечний засіб на основі срібла для очищення та знезараження води, володіє протигрибковою і противірусною дією, що дезодорує, дезінфікує і видаляє цвіль.

В якості активної речовини в таблетках SilverРro міститься срібла сульфат - найсильніший природний антибіотик з існуючих на землі. Дуже важливий той факт, що іони срібла, на відміну від сучасних антибіотиків, вбиваючи всю патогенну та умовно-патогенну флору організму, залишаються відносно безпечними для власної корисної флори організму (сапрофітів). Крім того, до складу засобу входить винна кислота, натрію гідрокарбонат, поверхнево-активна речовина (полівінілпіролідон), ароматизатор натуральний (ефірна олія м'яти), наповнювач (мальтодекстрин).

Використовувати SilverРro вкрай просто: одну-дві таблетки слід розчинити в ємності з водою, після чого бактерії у воді стануть нежиттєздатними. Однієї упаковки шипучих таблеток «SilverРro» вистачає на проведення знезараження води в середньому протягом місяця. Засіб добре розчинно у воді. Водні розчини прозорі, без запаху, не залишають слідів на одязі, меблів та інших оброблюваних поверхнях.

Воду, насичену іонами срібла, можна використовувати для:
- Миття продуктів харчування - овочів, фруктів, ягід та ін; посуду; (2 таблетки на 5 л. Води).
- Обробки слизових оболонок рота, носа, горла і носоглотки (1 таблетка на 5 л. Води).
- Обробки ран, саден, порізів, опіків (2 таблетки на 5 л. Води).
- Компресів і ванн при грибкових ураженнях шкіри (2 таблетки на 5 л. Води).
- Інтимної гігієни (1 таблетка на 5 л. Води).
- Купання немовлят (1 таблетка на 10 л. Води).
- Обробки рук, обличчя і тіла, голови (1 таблетка на 5 л. Води).
- Миття меблів, у тому числі дитячої, а також дитячих іграшок (1-2 таблетки на 5 л. Води).
- Миття підлоги і стін в житлових і офісних приміщеннях (2-3 таблетки на 5 л. Води).
- Очищення раковин і ванн (3 таблетки на 5 л. Води).
- Полив кімнатних і садових рослин (1 таблетка на 5 л. Води протягом 2 тижнів).
- Чистки килимів та інших пористих поверхонь (3 таблетки на 5 л. Води).
- Очищення води в індивідуальних дитячих басейнах, лазнях, саунах (2 таблетки на 5 л. Води).
- Миття овочів перед посадкою і для підготовки до тривалого зберігання (3 таблетки на 5 л. Води).

Для більш ретельної обробки допустимо замочування продуктів або очищаються предметів на 10-20 хвилин в робочому розчині.

Крім того шипучі таблетки SilverРro - абсолютно екологічно чистий продукт - його компоненти на 100% розкладаються в природі, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. На відміну від фільтрів і інших знезаражувальних засобів, у шипучих таблетках не використовується хлор і які-небудь нейтралізуючі хімікати. Тому вони цілком безпечні для людини при вдиханні, при ковтанні залишків несмитого кошти з посуду або при контакті шкіри з білизною, що містить невиполосканное пральний засіб.

Шипучі таблетки SilverРro Срібна захист - чудова альтернатива для алергіків, людей з ослабленим імунітетом, вагітних і годуючих матерів, догляду за дітьми.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ