здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

AQUA NORM

Червень 29 2011

AQUA NORM

Ізотонічний напій AQUA NORM

сприяє підтримці оптимального водно-сольового балансу в організмі, швидко втамовує спрагу, підвищує витривалість і працездатність, надає бадьорість і заряд гарного настрою.

ЩО ТАКЕ ІЗОТОНІЧНИЙ НАПІЙ? 
 У медицині «ізотонічної» або «ізоосмотичними» називають рідину, що має осмотичний тиск такий же, як у плазми крові. Явище осмосу полягає в наступному: якщо розділити проникною перегородкою дві рідини з різним складом, тобто створити на мембрані градієнт концентрації речовини, вода буде переходити з однієї камери в іншу за рахунок різниці в осмотичний тиску. Аналогічне явище має місце в організмі, де роль перегородок виконують клітинні мембрани. Рідини, ізотонічни плазмі, не змінюють осмотичний тиск крові, а отже, не викликають зміни концентрації електролітів.

ДЛЯ ЧОГО ПИТИ ІЗОТОНІЧНІ НАПОЇ
Людське тіло на 70% складається з води, яка виконує в організмі багато функцій. Разом з потом організм втрачає такі важливі мінеральні речовини і мікроелементи. Ці речовини називаються електролітами - тому що вони утворюють електрично заряджені іони при своєму розчиненні у воді.

Вся вода організму оновлюється приблизно через місяць, а внутрішньоклітинна вода - за тиждень. Денна потреба у воді дорослої людини дорівнює 30-40 г на 1 кг ваги тіла! Середні втрати води на добу здоровим організмом складають 2-3 літри (через сечу, кишково-шлунковий тракт, піт і дихання).

Якщо спрагу втамовувати лише водою, концентрація іонів залишилися знизиться ще більше. Тому для втамування спраги при значних втратах води слід вживати спеціальні напої з розчиненими в них електролітами.

Основне завдання ізотоніков - забезпечення рівномірного постачання організму рідиною.

ВІДМІННОСТІ ІЗОТОНІЧНОГО НАПОЮ ВІД ВОДИ І ЕНЕРГЕТИКІВ 
• Ізотонічний напій містить мікроелементи, різні екстракти, а також біо-активні компоненти, які допомагає в регуляції різних функцій організму.
• Не містять кофеїнових добавок.
• Не є збудниками нервової системи.
• Не підвищують тиск і рівень цукру в крові.
• Не викликають звикання і залежність.


ДОДАТКОВІ ПЕРЕВАГИ ПРОДУКТУ: 
 • При регулярному прийомі ізотонічних напоїв немає необхідності в додатковому прийомі вітамінно-мінеральних комплексів, оскільки організм отримує всі необхідні йому речовини з рідиною.

ЩО ВХОДИТЬ ДО СКЛАДУ НАПОЮ AQUA NORM?
Ізотонічний напій AQUA NORM містить деяку кількість солей (натрію хлорид, калію хлорид), L-карнітин, гліцин, фруктозу, яблучну і винну кислоту, екстракти глоду, зеленого чаю та гінкго-білоба, комплекс вітамінів: вітаміни С, А, В1, В3 , В6, В9

КОМУ НЕОБХІДНИЙ ізотонічний напій AQUA NORM:
Напій рекомендований людям, які ведуть активний спосіб життя, спортсменам, при важких умовах праці (підвищені температури, високі фізичні навантаження), в жарку пору року для втамування спраги, а також особам, контролюючим масу тіла (при різні дієти, чищення організму, лікувальному голодуванні) .

← Ункарін SilverРro – срібний захист 
Автор: admin

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен