загрузка...
Головна : Новини

Cardsharing-Server.ru - сайт широкого перегляду телевізійних каналів

, 09:37
0 666

Cardsharing-Server.ru - це сайт широкого перегляду ТВнних каналів. Він надає можливість користуватися кардшаринг. А це, як відомо, великі можливості переглядів улюблених телеканалів, за зовсім символічну суму грошей.

До того ж, головною фішкою цього сайту, є можливість тестового перегляду. Це означає, що ви можете спробувати скористатися кардшаринг абсолютно бісплатно, для того щоб визначити, чи підходить вам ця система чи ні.

На сайті, представлений досить великий вибір кардшарінгових пакетів на перегляд супутникових телеканалів. Будь-який бажаючий може вибрати найбільш підходящий пакет за ціною і за можливостями.

Якщо ви хочете скористатися пробним тестом, то ви можете дізнатися більше підробную інформацію на сторінках даного сайту. Безкоштовний тест, являє собою послугу пробного тестування на один календарний день, з одним пробним телеканалом. Він активується відразу ж після оформлення процедури користування.

Якщо виникне необхідність повторного випробування, то це стане можливим тільки по закінченню першої доби. Ввипадку, коли безкоштовний тест, з яких-небудь причин не підійшов, ви можете скористатися платним тестовим пакетом, який видається на три дні.

Перевага такого випробування, полягає в тому, що ви можете заздалегідь ознайомитися з системою, спробувати налаштувати її, і при цьому, не втратите зайвих грошей. Однак слід пам'ятати, що прі безкоштовному тестуванні, допомога сервісної технічної підтримки не виявляється. Вона надається лише після покупки одного з обраного кардшарінгового пакета.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ