здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Основні завдання імплантації: суть, протипоказання, види

Лютий 01 2014

Сьогодні стоматологічнське протезування, тобто заміщення відсутніх зубів, неможливо уявити без імплантації. І якщо ще недавно імплантація зубів багатьма сприймалася як експериментальна методика, то сьогодні в усьому світі це стандартний метод заміщення відсутніх зубів, який дає більш прогнозовані і довготривалі результати, ніж традиційні зПосібники протезування - мостовидні і знімні протези.

Зубні імплантати - це не справжні корені зубів, які виготовляють з титану і встановлюють в   щелепу, а точніше її кістка, в область втрачених зубів.

Основні завдання імплантації

Перша - це не допустити препарування, або появление « тирси » здорових зубів для виготовлення мостовидного протеза, адже доведено, що зуби, які виконують роль опори для такого протеза, значно послаблюються, і вже через кілька років з'являється значний ризик їх втрати.

Друга - це уникнути носіння знімних протезів , причому навіть за відсутності зубів. Такі протіканнязи, якими б якісними вони не були, залишаються знімними, а це створює надзвичайний психологічний дискомфорт для людини. Крім того, тривале користування такими конструкціями призводить до втрати кістки, і це змушує періодично їх підганяти або зовсім переробляти, причому з часом кістка може зменшиться настільки, що встановлення їмплантатов вже буде неможливим.

Встановлення зубного імплантату - це хірургічна операція, яку по травматичності можна порівняти з простими хірургічними маніпуляціями, наприклад, видаленням зуба.

Сучасна імплантація передбачає не тільки забезпечення ідеальної функції, тобто можливість пережовування їжі, а й достиженя естетичного результату. У стоматологічній клініці Dentaldiamond значна увага приділяється роботі з м'якими тканинами (яснами), від яких значною мірою залежить естетичний вигляд коронок на імплантатах, а також комфорт пацієнта при їх використанні.

У деяких випадках, коли відбулася значна втрата кістки і простая імплантація неможлива, використовуються складні методи нарощування кісткової тканини, наприклад, з парканом кісткових блоків або підняттям дна гайморової пазухи.

Протипоказання до імплантації

Як і в будь-якому вигляді медичного втручання існують протипоказання до імплантації. Протипоказання можна розділитьь на дві групи- це медичні протипоказання (за станом здоров'я) і тимчасові або відносні.

Медичні протипоказання

До медичних протипоказань відносяться проблеми зі здоров'ям, що виключають можливість оперативних втручань, або можуть їх значно ускладнити. Це: проблеми з ниммунной системою, проблеми з нервовою системою, захворювання серцево-судинної системи, захворювання ендокринної системи, остеопороз, хвороби крові, онкологія, туберкульоз, венеричні захворювання, СНІД, цукровий діабет.

Тимчасові або відносні протипоказання

Це коли причину можна усунути. До такихвідносяться: патології прикусу, пародонтит, недостатній обсяг кісткової тканини, захворювання слизової оболонки рота. Недостатній обсяг кісткової тканини можна усунути за допомогою кісткової пластики - у потрібне місце вводиться спеціальний матеріал (це може бити штучний матеріал або власна кістка). У разі верхньої щелепи може бути проведений такзваний синус-ліфтинг підняття слизової в гайморової пазухи з подальшим заповненням кістковим матеріалом.

Суть установки зубних імплантатів

Після проведення всіх підготовчих етапів (усунення відносних протипоказань) та проведення необхідних досліджень виготовляється 3D модель Вашоїщелепи у всю величину і спеціальні шаблони для імплантації з отворами в місцях де будуть встановлені імплантати. За допомогою такого шаблону лікар здійснить постановку імплантатів в точно запланованих місцях.

В основному виділяють два види імплантації:

  • одноетапна (це коли на встановлений нимплантат відразу ж встановлюють ортопедичні конструкції);
  • двоетапна (це коли установки імплантату і установка коронки розмежовані в часі).

Двоетапна імплантація

Найбільш прогнозованим є двоетапна. На першому етапі Вам встановлюють сам їмплантат і накривають його яснами. Протягом наступних 3-5 місяців проходить остеоінтеграція (приживлення) імплантату. Процес "приживлення" імплантату контролюється за допомогою рентген-діагностики. Для переходу до другого етапу на імпланти встановлюються формувачі ясна - це спеціальні заглушки навколо яких формуються ясна, як навколо естественного зуба.

Під час другого етапу в імплантат встановлюють абатмент. Абатмент - це перехідна конструкція між коронкою зуба і імплантом. Лікар-ортопед знімає спеціальні відбитки, передає їх для дослідження в зуботехническую лабораторію. Зубні техніки роблять коронку зуба, яка встановлюється на абатмент.

← Cardsharing-Serverru -... Тибетська медицина про... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен