Головна : Новини

Веселі вітамінки Funny Vit - ростемо яскраво!

, 12:17
0 2217

Веселі вітамінки Funny Vit арлайф

Веселі вітамінки Funny Vit - це вітамінний комплекс, який включає все найнеобхідніше для пізнавальної та фізичної активності дітей у віці від 3 років і старше. Незвичайна форма - гель з різнокольоровими кульками - це унікальний винахід, аналогів якому немає на ринку.

Гелева основа містить водорозчинні вітаміни групи В (В1, В2, В3, В5, В6, В7 і вітамін Н (біотин), В9, В12). Ці вітаміни не накопичуються в організмі, а значить, їх потрібно включати в раціон дитини кожен день, адже вони необхідні для підтримки нервової системи і мозку при пізнавальної активності, для зниження стомлюваності при інтенсивних фізичних навантаженнях.

Кульки - це альгінатние капсули, зроблені з морепродуктів, вони включають жиророзчинні вітаміни і дозволяють зберегти їх корисні властивості, виключивши окислення та інші руйнівні процеси. Вітаміни А, Е, D незамінні для росту і розвитку зубів, кісткової-м'язової системи, підтримки зору, імунітету. Жиророзчинні вітаміни добре засвоюються в присутності жирової середовища, тому рекомендується вживати вітамінний комплекс разом з їжею, одну мірну ложку в день. Намазавши різнобарвне ласощі на хліб, або прикрасивши кашку, ви зробите прийом їжі апетитним, святковим і веселим. Таке корисне частування сподобається будь-якій дитині!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ