Главная : Новости

Миючий пилосос або пилосос з аквафільтром

, 14:50
0 2055
На щастя домогосподарок, пилососи тепер займають набагато менше місця, ніж двадцять років тому. Та й працюють вони значно тихіше. При цьому пилососи нових моделей від таких компаній- виробників, як Bosch, Philips, Rotex, Samsung, Saturn можуть з легкістю впоратися з прибиранням більшості видів забруднень, що не вимагає від власника докладання величезних зусиль.
Судячи з відгуків користувачів, велике значення в пилососі має система очищення повітря від найдрібніших частинок бруду і пилу. Вона складається з комплексу фільтрів, здатних очистити на виході повітряну масу від забруднень. Щоб досягти максимального ефекту від фільтрації, експерти, як правило, радять придбати миючий пилосос або ж спеціальний агрегат з аквафільтром.
Інтернет -магазин «Євротехніка»: euro-technika.com.ua вже не перший рік займається активними продажами лише високоякісних пилососів від найкращих, перевірених марок. У нас ви зможете дешево купити пилосос таких типів:
   
Для сухого прибирання. Купити такий пилососварто , тому що він, як правило, буде коштує дешевше, ніж інші типи аналогічної побутової техніки. До того ж, його виробник укомплектує насадками для очищення важкодоступних місць і різних поверхонь.
   
Миючий пилосос. Деякі бренди випускають миючі пилососи, які поєднують функції як сухий, так і вологого прибирання. Вважається, що такий тип очисної техніки найкращим чином справляється із забрудненнями.
   
Пилосос з аквафільтром, який може очистити вхідну масу повітря за допомогою води. У ній дрібні частинки бруду і пилу осідають. Цей апарат дуже ефективно забезпечує свіжість повітря в приміщенні і гігієнічну чистоту.
   
Паровий. Оснащений резервуаром з водою, який використовується для генерації пари. Ці пилососи дуже популярні, хоч вартість їх трохи вище.
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 97)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ