Главная : Новости

Пастельні крейди Koh-i-noor

, 01:45
0 2398

Малювання пастельними крейдою - техніка, доступна дітям, починаючи зі шкільного віку. Їй вивчають у багатьох мистецьких школах Києва. Використовують пастельні крейди для малювання і професійні художники, створюючи дивовижні за глибиною і реалістичності картини. Саме з їх допомогою створювали свої шедеври Едгар Дега, Делакруа і багато інших гранди образотворчого мистецтва. І навіть якщо ваша дитина не стане великим художником, малювання пастельними крейдою розвине в ньому здатність вловлювати дрібні відтінки кольору, їх переходи і поєднання. Ця унікальна техніка поєднує в собі все краще від живопису - гру кольору і його плавні переходи, і графіки - наявність тонких штрихів і ретельне опрацювання деталей. Природно, щоб досягти такого ефекту, пастельні крейди купити потрібно відповідної якості, наприклад в інтернет-магазині http://masteroffice.com.ua.

Пастель - це кольоровий крейда з додаванням сполучних речовин. Тому вона ідеально розтушовується на папері, створюючи відчуття м'якості і бархатистості. У навчальній і художній практиці частіше використовуються сухі пастельні крейди для малювання - в їх кольоровій гамі більше ста відтінків. Звичайно, таке розмаїття - для професійних художників, дитині цілком достатньо купити набір з 12-48 кольорів. Сухі пастельні крейди бувають двох типів:

тверді - цей кольоровий крейда відмінно підходить для нанесення тонких штрихів, що необхідно при опрацюванні деталей;
м'які - гарні для нанесення широких насичених штрихів, що нагадують мальовничий мазок.

Одним з найбільш авторитетних виробників пастельних крейди для малювання давно визнана чеська компанія Koh- i - noor (Кох і нір) - її продукція відповідає найвищим вимогам і при цьому недорого коштує. Її можна безбоязно купити для дитини - вона абсолютно не токсична і не викликає алергії. Продаються пастельні крейди Koh- i - noor в спеціальній упаковці з м'якою підкладкою, яка захищає їх від пошкоджень. Відмінне поєднання ціни і якості дозволили продукції компанії заслужити численні позитивні відгуки покупців не тільки України, а й усіх європейських країн.

Для малювання пастельними крейдою краще купити спеціальну шорстку папір з фактурною поверхнею, щоб пігмент добре утримувався. Можна використовувати оксамитову папір або папір для акварелі, відмінно підходить пастельна дошка, виготовлена ​​з дрібних частинок пробки. Дешево купити ці матеріали можна в нашому Інтернет- магазині в Києві.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 99)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ