Главная : Новости

Які є різновиди термобілизни?

, 20:19
0 518

термобілизна

"Термобілизна - це білизна, яка одягається на голе тіло: футболки, водолазки, шкарпетки, колготки, кальсони, лосини, шарфи і печатки", - розповідає співробітник інтернет-магазину www.stimma.com.ua/product-category/termobelyo, в якому ви можете придбати термобілизну та балаклави за доступною ціною.

Тканини для таких виробів можуть бути:

  • натуральні;
  • синтетичні;
  • комбіновані.

Синтетичні тканини - це поліестер, поліпропілен, лайкра. Плюси виробів з таких тканин полягають у високому ступені носіння, в простоті догляду і досить низькою ціною. Призначена така білизна для занять спортом або активного відпочинку. Тепло в ній краще зберігається при активному русі. При цьому відсутній запах поту і навіть після активних фізичних навантажень тіло залишається сухим. Воно не потребує частого прання.

Натуральні тканини - це вовна та бавовна. Така білизна підходить для повсякденного носіння, воно приємно відчуваються на тілі і добре зберігає тепло при малорухливому способі життя в холодну пору року. Воно менше вбирає запах поту і прати його потрібно частіше.

Комбіновані тканини - найбільш популярні. Вироби з комбінованих тканин можна назвати універсальними.

Термобілизна використовується любителями активного відпочинку, спортсменами і для щоденного використання в холодний період. Захист від холоду, вітру, швидке відведення вологи, хороша теплоізоляція - це основні його властивості.

Переваги в порівнянні з одягом зі звичайної тканини очевидні:

  • Вироби з термічної тканини вбирають вологу, яка виробляється природним шляхом при активному русі, але при цьому не затримує її всередині, а викидає її на поверхню, де і відбувається швидке випаровування або відбувається її проникнення на інші шари одягу;
  • Завдяки низьким властивостям теплопровідності, білизна зберігає тепло вироблене тілом і не дає йому швидко охолонути;
  • Функція захисту від вітру передбачена не у всіх видах виробів, але її наявність підвищує терморегуляцію;
  • Антибактеріальне просочення - це додаткова функція, яка використовується не у всіх моделях, і втрачає свої властивості після декількох прань;
  • Якісне виконання швів не подразнює шкіру;
  • Є моделі з гіпоалергенних тканин.

Єдиний мінус термобілизни, мабуть, полягає в тому, що її не можна назвати універсальною. Так наприклад для спорту і активного відпочинку потрібна білизна з одного типу тканин, а для спокійних піших прогулянок - з іншого. Але якщо ви ведете розмірений спосіб життя цей мінус можна викреслити.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 36)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ