Главная : Новости

Магнієвий стрижень ViloVit

, 07:50
0 2252

З дитинства багатьом з казок відомо, що є жива і мертва вода. Це не просто фольклорні вигадки: вчені довели, що вони існують насправді. Все просто: мертва вода потихеньку отруює нас зсередини, жива - сприяє оздоровленню і омолодженню організму. На цьому грунтується популярне нині лікування водою.

Японський вчений з Японського інституту води, доктор Хідеміцу Хаяши, винайшов унікальний прилад, що перетворює пересічну воду з-під крана в «живу» (інакше вона називається структурована вода). Це ViloVit - магнієвий стрижень - антиоксидант. Він всього за 30 хвилин подарує вам «живу» водородонасищенную лужну воду - джерело здоров'я і молодості. При цьому Рн води складе не менше 7,5, а ОВП води буде від -150 до - 350мВ, що може бути прирівняне до кращим природним аналогам. Результати її вживання дадуть про себе знати вже через пару тижнів після початку водотерапіі. Ніякі харчові добавки і препарати для імунітету не зрівняються з нею по ефективності.

Зі стрижнем ViloVit ви зможете відновити і зміцнити організм на клітинному рівні, запобігти окислення організму активним киснем (вільним радикалом), відновити обмін речовин, нормалізувати кислотність і кров'яний тиск, поліпшити травлення, зміцнити імунітет, збільшити свою енергію і бадьорість на цілий день і багато іншого. Ваше здоров'я у ваших руках!

Вплив водню: біологічний механізм

У нашому організмі щомиті виробляється активний кисень, який у великій кількості буквально отруює його. Утворюються дуже шкідливі вільні радикали - першопричина хронічної втоми, порушення обмінних процесів, передчасного старіння і безлічі захворювань.

Магнієвий стержень ViloVit насичує воду активним воднем, який при потраплянні в організм розщеплюється в атомарний. Атомарний активний водень «зв'язується» з активним киснем, утворюючи таку необхідну для життєдіяльності клітинну воду. Шкідливі речовини (вільні радикали) легко виводяться з потом, сечею і каловими масами.

Структурована вода також сприяє позбавленню від небезпечного продукту життєдіяльності, іменованого в народі «чорною жовчю»: вона перетворює шкідливий биливердин в звичайний білірубін. Водень, що міститься у воді, бере участь у багатьох обмінних процесах, підтримує оптимальний кислотно -лужний баланс. Він здатний відновлювати мітохондрії - частини клітин, безпосередньо відповідають за життєву енергію людини. Так само водень відновлює і зміцнює мембрану клітин.

Водородонасищенная вода містить природні антиоксиданти і є засобом для зміцнення імунітету і лікування всіляких недуг. Вона володіє найвищим ОВП (окислювально- відновним потенціалом).

Як користуватися виробом?

Магнієвий стержень ViloVit візуально представляє собою «паличку», покриту поліпропіленом. Усередині її перебуває магній і природні деревні смоли. Вода, проходячи через пропіленову оболонку, вступає в реакцію з вмістом стрижня, збагачуючись воднем.

Джерело: http://vilovit.ru/.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 100)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ