Главная : Новости

Ефективні способи відновлення потенції

, 17:12
0 505

повисити потенцію

Питання відновлення потенції стає найбільш актуальним для всіх чоловіків, які досягли 45 років. Забруднена екологія, ритм сучасних міст, зняття постійних стресів в нічних барах і клубах - все це несприятливо відбивається на стані здоров'я і, зокрема, на чоловічій силі.

Першими сигналами того, що потрібно проявити турботу про власне здоров'я, є:

  • Хронічна дратівливість і втома;
  • Зменшення кількості сексуальних контактів (один раз на тиждень і менше);
  • Нездатність більше 5 хвилин підтримувати ерекцію під час статевого акту;
  • Повна відсутність або зниження потягу до своєї сексуальної партнерки і взагалі до жінок.

Якщо ви стали помічати один або кілька вищезгаданих симптомів, негайно беріться за відновлення потенції. Адже при появі перших ознак з цією неприємною недугою можна впоратися самостійно, не звертаючись до лікарської допомоги, препаратів та іншим засобам. До речі, прочитати про те, як відновити потенцію після 50 років можна на сайті zhiv-zdorov.ru.

Що потрібно для відновлення потенції?

Допомогти самому собі на початку захворювання ви можете, трохи підкоригувавши спосіб життя і регулярно виконуючи нескладні вправи:

  • Раціон харчування. Для ефективного відновлення потенції своїми силами вам потрібно скласти правильний раціон харчування. До його складу повинні входити як мінімум 30 % тваринних жирів. Іншими словами, необхідно вживати м'ясо. Саме жири тваринного походження сприяють виробленню основного чоловічого гормону - тестостерону. Крім м'ясних страв, в щоденне меню обов'язково потрібно включати морепродукти - кальмари, молюски, рибу та ін. Салат з морської капусти робить позитивний вплив на якість сперми і непогано стимулює лібідо;
  • Ні алкоголю. На додаток до правильного раціону обов'язково обмежте вживання спиртних, а також слабоалкогольних напоїв. Консерванти і добавки, що містяться в пиві, сприяють підвищеному виробленню естрогену, який перетворює чоловіка в женоподібну істоту з обвислими грудьми і великим животом. Особливо це стосується чоловіків з діагнозом аденома передміхурової залози, лікування якої передбачає повне виключення алкоголю;
  • Вправи. Для досягнення відчутних результатів відновлювати потенцію також потрібно виконанням спеціальних вправ. Найбільш ефективним методом є ходьба на місці з високим підніманням колін, а також скорочення мускулатури промежини (при таких маніпуляціях сідничні м'язи повинні бути розслаблені). Крім того досить ефективними є звичайні присідання.

За допомогою всіх, перерахованих вище дій, ви зможете зберегти чоловічу силу на довгі роки, і навіть після 50 років дарувати своїй партнерці незабутні відчуття.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 48)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ