Главная : Новости

Чи можна завагітніти під час місячних?

, 01:48
0 527

Чи можна завагітніти під час місячних?"Вагітність - це велике щастя для будь-якої жінки, яка мріє стати мамою. Правда зараз це твердження часто звучить із застереженням - якщо вагітність не є несподіваною. Щоб уникнути незапланованої вагітності більшість жінок використовує сучасні засоби контрацепції. Однак багато представниць прекрасної статі дозволяють собі незахищений секс при менструації, наївно вважаючи, що настання вагітності в цей час неможливо. Поспішаймо їх розчарувати: вагітність під час місячних дуже навіть реальна, і нехай ймовірність цього дуже мала, все ж вона існує", - розповідає головний редактор порталу http://foggis.ru/, на якому можна знайти багато цікавої інформації для вагітних та молодих мам.

Особливо обережними потрібно бути тим жінкам, які мають короткий менструальний цикл (21-23 дня). В цьому випадку овуляція може відбутися на 6-8 день від початку циклу, як раз під час місячних. Навіть якщо овуляція відбудеться після закінчення менструальної кровотечі, ризик все одно залишається. За даними численних досліджень, сперматозоїди, що потрапили в статеві шляхи жінки, зберігають здатність до запліднення протягом 5-7 днів. Так що вони цілком можуть «почекати» овуляції і запліднити зрілу яйцеклітину, що виходить з яєчника.

Вагітність під час місячних часто виникає при нерегулярному менструальному циклі - овуляція настає в різні дні, і в «критичні» теж. Відзначимо, що нерегулярність менструального циклу не є нормою і вимагає лікувальної корекції.

Якщо Ваш менструальний цикл не відрізняється від середньостатистичного (28-30 днів) і Ви не потрапляєте в жодну «групу ризику», все одно не поспішайте радіти. У будь-якої жінки зрідка трапляється вкорочення циклу, причому дізнатися про це можна тільки коли наступна менструація прийде раніше звичайного терміну. Крім того, в одному циклі бувають і дві овуляції, одна з яких може відбутися саме під час місячних. Все це говорить про те, що вагітність при незахищеному статевому контакті можлива в будь-який день менструального циклу, і місячні не є винятком.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 45)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ