загрузка...
Главная : Новости

Bakokko Group - вишукані меблі з Італії

, 16:33
0 543

Bakokko GroupЦентральною ланкою інтер'єру будинку є меблі. До них висуваються завжди особливі вимоги - вони повинні бути красивими, якісними, довговічними. Меблева фабрика Bakokko Group в своєму виробництві спирається на ці та багато інших вимог, даруючи своїм клієнтам можливість насолоджуватися від користування ідеальними меблями. Італійська меблева фабрика Bakokko Group працює уже більше 10 років, за цей час фабрика багато в чому досягла успіху і випередила багатьох «акул меблевого виробництва», в результаті вона посіла почесну нішу одного з найкращих італійських виробників меблів. З перших днів свого виробництва Бакокко прагнула створювати свої меблі, які були б найкращим варіантом для багатьох. Чітка організація роботи допомогла здійснити задумане. В основі грамотної і злагодженої роботи лежать традиційні італійські технології і сучасний підхід. До речі, в Москві придбати меблі Bakokko Group можна в інтернет-магазині: www.mebelevropa.ru.

Bakokko GroupГоворячи про виробництво, слід зазначити, що вдале використання традицій минулого і новаторства сприяють створенню чудових меблів. Ремісники фабрики вважають, що не можна відходити від традицій минулого, так що саме завдяки віковим напрацюванням, вони мають можливість виробляти меблі, які прославляють Італію на весь світ. Фабрика Bakokko Group шанує традиції минулого, але навчилася грамотно їх поєднувати з сучасними вимогами. Важливу роль у створенні меблів данного бренду відіграє ручна праця. Талановиті майстри створюють меблі, які можна сміливо віднести до витвору мистецтва. Вміле поводження з дорогими матеріалами, правильна їх обробка дарують меблям розкішний вигляд. У своєму виробництві бренд Бакокко використовує виключно високоякісні матеріали: бук, червоне дерево, дуб, палісандр. Так само цей бренд приділяє велику увагу вибору і використанню у виробництві дорогих тканин, які здатні облагородити меблі і довгі роки зберігати її первісний вигляд. Прекрасні тканини Рубель дозволяють витримати ці умови.

Міцність і довговічність меблів, безспірно, грають важливу роль, але їх естетична сторона так само важлива. Меблі Бакокко створені для тих, хто вміє цінувати справжню красу і звик оточувати себе найпрекраснішими речами. Для того, щоб меблі були красивими, особливу увагу необхідно приділити її декоруванню, яке робиться виключно вручну. Для цього використовується безліч технік і високоякісних, дорогих матеріалів: інкрустації деревом, дорогоцінним камінням та металом надають меблям розкішний вигляд. Такі меблі здатні внести в будь-який інтер'єр розкіш і підкреслити вишуканий смак її власників. Меблева фабрика Бакокко не боїться експериментувати, тому крім створення меблів в класичному стилі, вона випускай ще й меблі в сучасному стилі. Різноманітність сучасних стилів дозволяє створювати меблі, які привнесуть не тільки розкіш, а й додадуть оригінальності інтер'єру.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 50)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ