Главная : Новости

Як підібрати гарну стоматологічну клініку

, 10:24
0 1109

стоматологіяКожній людині в своєму житті рано чи пізно доводиться відвідувати стоматолога, а одного разу зіткнувшись з некомпетентністю, вже і не хочеться що-небудь робити вдруге, так у багатьох людей і виникає страх походу до стоматолога. Тому підходити до питання вибору стоматолога необхідно з усією відповідальністю. Далі, ми поговоримо як правильно виграти стоматолога і розповість нам про це співробітник київської стоматологічної клініки "Артіс": http://art-is.com.ua/.

Вибираємо стоматолога

  • Найчастіше люди йдуть до стоматолога, керуючись близькістю розташування стоматологічної клініки до свого дому. Але близько - не означає краще. Добре, якщо ви впевнені в даній стоматології, у вас є хороші відгуки, але якщо таких немає, то слід розпитати друзів, знайомих, родичів, пошукати відгуки людей в інтернеті про те, яких лікарів вони відвідували, чи задоволені вони, і навіть якщо хороші стоматологічні кабінети знаходяться не близько від вас, то не варто відкидати такі варіанти, так як їздити туди необхідно не кожен день як на роботу, а лише в разі потреби, а постійні зуби даються нам всього один раз, тому необхідно ними дорожити;
  • Також, при відвідуванні стоматолога варто звернути увагу на те, як він проводить консультацію. Наприклад, якщо лікар дуже швидко проводить консультацію, мало що розповідає, то це повинно насторожити вас, так як можливо він просто не обізнаний у своїй спеціалізації або щось не договорює;
  • Зверніть увагу на вартість консультації, якщо вона безкоштовна, то це так само повинно насторожити, так як народна мудрість говорить: безкоштовний сир тільки в мишоловці. Бувають і такі лікарі, які кажуть пацієнтам те, що вони хочуть чути. Наприклад, якщо у пацієнта болить зуб, він хоче його полікувати, але стоматолог бачить, що зуб занадто зруйнований, шкодить організму, то, в такому випадку, хороший стоматолог повинен вам чесно про це сказати, а не намагатися лікувати зуб, брати силу-силенну грошей , щоб потім через місяць пацієнт прийшов і в підсумку видалив цей зуб, заплативши двічі. Також, варто уникати ситуації коли стоматолог бачачи, що пацієнт не може дозволити собі ту чи іншу процедуру, пропонує щось подешевше, пацієнта звичайно це влаштовує, навіщо платити більше, але насправді може бути так, що в результаті ви значно переплатите, так як перша процедура може не дати ніякого ефекту. Саме тому хороший лікар повинен чесно говорити про найоптимальніші шляхи вирішення тієї чи іншої проблеми, навіть якщо пацієнт не налаштований на той чи інший сценарій подій;
  • Крім того, кожна поважаюча себе стоматологія має власний вебсайт, вивчивши який можна зрозуміти, що вона з себе представляє. Якщо, наприклад, немає фотографій приміщення, то це може наштовхнути на думку, що клініка дотримується не всіх санітарних норм. Або ж є стоматології, які не афішують свій прайс лист, це теж може здатися дивним, так як в будь-якій клініці повинні бути фіксовані ціни, щоб пацієнт міг бачити за що він платить і чи немає прихованих платежів. Може насторожити і те, якщо вебсайт і сама клініка рясніють різними акціями. Насправді ж процедура не може коштувати менше, ніж вона є насправді, так як стоматології несуть величезні витрати на матеріали і обладнання, які в основному і формують вартість стоматологічних послуг + витрати на персонал, інструменти і т. д. Якщо ви відвідуєте велику стоматологічну клініку, то повинні враховувати, що сума, яку ви платите за процедури повинна піти, по-перше, на матеріали, а по-друге, на утримання великої кількості персоналу і самої клініки. Але також це не означає, що потрібно відвідувати клініку, в якій обладнання і сама клініка не вселяють довіри. Перевагою будь-якої стоматологічної клініки є сучасне оснащення якісним обладнанням, а також підтримання гігієни приміщення і інструментів;
  • Одним з найважливіших критеріїв вибору клініки є кваліфікація стоматолога, про це можуть свідчити сертифікати, які часто вивішені на стінах клініки, а також ліцензія на ведення тієї чи іншої стоматологічної діяльності.

Висновки

стоматологіяОтже, підіб'ємо підсумки. Клініку необхідно вибирати не за місцем її розташування, а за якістю послуг, що надаються. При першому ж відвідуванні стоматології необхідно звернути увагу на чистоту (плюсом є те, що вам запропонують одягнути бахіли біля входу), новизну приміщення, меблів та обладнання, охайність персоналу, але при цьому клініка не повинні бути сильно химерною і великою, так як в такому випадку ви будете платити не за самі стоматологічні послуги, а ще й за дизайн, метраж приміщення і утримання персоналу, що власне не стосується лікування. Переконайтеся, що лікар уважно вас слухає, приділяє вам належну увагу і час для огляду та консультації, відповідає на ваші питання розгорнуто. Переконайтеся, що у клініки є ліцензія на проведення тієї чи іншої процедури. Також, стоматолог повинен визначити необхідні стоматологічні послуги в конкретному випадку, тривалість лікування і вартість, виходячи з фіксованого прайс листа.

Професійна консультація не може бути безкоштовною, так як це вимагає часу, знань, сил і енергії, яких найчастіше необхідно навіть більше, ніж в процесі самого лікування. Це пов'язано з тим, що під час консультації та огляду стоматолог повинен ретельно проаналізувати ситуацію в ротовій порожнині, пояснити її пацієнтові і скласти правильний план лікування.

Клініка не повинна пістрявити акціями і заманювати клієнтів таким способом. Так як насправді ціни, швидше за все, під час акцій такі ж як і до акцій або ж використовуються неякісні матеріали. У хороших стоматологічних клініках обов'язково використовуються якісні матеріали, а всі інструменти стерилізуються після кожного пацієнти в автоклавах, ультрафіолетом й іншими необхідними методами захисту.

Проаналізувавши вищезгадані аспекти вибору стоматологічної клініки, можна зробити відповідні висновки і підібрати для себе ту клініку, в якій ви зможете отримати висококваліфіковану допомогу.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 157)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ