здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Як підібрати гарну стоматологічну клініку

Січень 23 2017

Кожній людині у своєму житті рано чи пізно доводиться відвідувати стоматолога, а одного разу зіткнувшись з некомпетентністю, вже і не хочеться що-небудь робити вдруге, так у багатьох людей і виникає страх походу до стоматолога. Тому підходити до питання вибору стоматолога необхідно з усією відповідальністю. Далі, ми поговоримо як правильно виграти стоматолога і розповість нам про це співробітник київської стоматологічної клініки "Артіс": .

Вибираємо стоматолога

  • Найчастіше люди йдуть до стоматолога, керуючись близькістю розташування стоматологічної клініки до свого дому. Альо близько - не означає краще. Добре, якщо ви впевнені в даній стоматології, у вас є хороші відгуки, але якщо таких немає, то слід розпитати друзів, знайомих, родичів, пошукати відгуки людей в інтернеті про ті, яких лікарів вони відвідували, чи задоволені вони, і навіть якщо хороші стоматологічні кабінети знаходяться не близько від вас, то не варто відкидати такі варіанти, так як їздити туди необхідно не кожен день як на роботу, а лише в разі потреби, а постійні зуби даються нам всього один раз, тому необхідно ними дорожити;
  • Також, при відвідуванні стоматолога варто звернути увагу на ті, як він проводити консультацію. Наприклад, якщо лікар дуже швидко проводити консультацію, мало що розповідає, то це повинно насторожити вас, так як можливо він просто не обізнаний у своїй спеціалізації або щось не договорює;
  • Зверніть увагу на вартість консультації, якщо вона безкоштовна, то це так само повинно насторожити, так як народна мудрість говорить: безкоштовний сир тільки в мишоловці. Бувають і такі лікарі, які кажуть пацієнтам те, що вони хочуть чути. Наприклад, якщо у пацієнта болить зуб, він хоче його полікувати, альо стоматолог бачить, що зуб занадто зруйнований, шкодити організму, то, в такому випадку, хороший стоматолог повинен вам чесно про це сказати, а не намагатися лікувати зуб, брати силу-силенну грошей , щоб потім через місяць пацієнт прийшов і в підсумку видалив цей зуб, заплативши двічі. Також, варто унікати ситуації коли стоматолог бачачи, що пацієнт не може дозволити собі ту чи іншу процедуру, пропонує щось подешевше, пацієнта звичайно це влаштовує, навіщо платити більше, але насправді може бути так, що в результаті ві значно переплатите, так як перша процедура може не дати ніякого ефекту. Саме тому хороший лікар повинен чесно говорити про найоптимальніші шляхи вирішення тієї чи іншої проблеми, навіть якщо пацієнт не налаштований на тій чі інший сценарій подій;
  • Крім того, кожна поважаюча себе стоматологія має власний вебсайт, вивчивши який можна зрозуміти, що вона з себе представляє. Якщо, наприклад, немає фотографій приміщення, то це може наштовхнути на думку, що клініка не дотримується всіх санітарних норм. Або ж є стоматології, які не афішують свій прайс лист, це теж може здатися дивним, так як в будь-якій клініці повинні бути фіксовані ціни, щоб пацієнт міг бачіті за що він платити і чи немає прихованих платежів. Може насторожити і ті, якщо вебсайт і сама клініка рясніють різними акціями. Насправді ж процедура не може коштувати менше, ніж вона є насправді, так як стоматології несуть величезні витрати на матеріали і обладнання, які в основному і формують вартість стоматологічних послуг + витрати на персонал, інструменти і т. д. Якщо ви відвідуєте велику стоматологічну клініку, то повинні враховувати, що сума, яку ви платите за процедури повинна піти, по-перше, на матеріали, а по-друге, на утримання великої кількості персоналу і самої клініки. Але також це не означає, що потрібно відвідувати клініку, в якій обладнання і сама клініка не вселяють довіра. Перевагою будь-якої стоматологічної клініки є сучасне оснащення якісним обладнанням, а також підтримання гігієни приміщення і інструментів;
  • Одним з найважливіших критеріїв вибору клініки є кваліфікація стоматолога, про це можуть свідчити сертифікати, які часто вивішені на стінах клініки, а також ліцензія на ведення тієї чи іншої стоматологічної діяльності.

Висновки

Отже, підіб'ємо підсумки. Клініку необхідно вибирати не за місцем її розташування, а за якістю послуг, що надаються. При першому ж відвідуванні стоматології необхідно звернути увагу на чистоту (плюсом є те, що вам запропонують одягнути бахіли біля входу), новизну приміщення, меблів та обладнання, охайність персоналу, альо при цьому клініка не повинні бути сильно химерною і великою, так як в такому випадку ви будете платити не за самі стоматологічні послуги, а ще й за дизайн, метраж приміщення і утримання персоналу, що власне не стосується лікування. Переконайтеся, що лікар уважно вас слухає, приділяє вам належну увагу і час для огляду та консультації, відповідає на ваші питання розгорнуто. Переконайтеся, що у клініки є ліцензія на проведення тієї чи іншої процедури. Також, стоматолог повинен визначити необхідні стоматологічні послуги в конкретному випадку, тривалість лікування і вартість, виходячи з фіксованого прайс листа.

Професійна консультація не може бути безкоштовною, так як це вимагає часу, знань, сил і енергії, яких найчастіше необхідно навіть більше, ніж в процесі самого лікування. Це пов'язаність язано з тим, що під час консультації та огляду стоматолог повинен ретельно проаналізувати ситуацію в ротовій порожнині, пояснити її пацієнтові і скласти правильний план лікування.

Клініка не винна пістрявити акціями і заманювати клієнтів таким способом. Так як насправді ціни, швидше за все, під час акцій такі ж як і до акцій або ж використовуються неякісні матеріали. У хороших стоматологічних клініках обов'язково використовуються якісні матеріали, а всі інструменти стерилізуються після шкірного пацієнти в автоклавах, ультрафіолетом й іншими необхідними методами захисту.

Проаналізувавши вищезгадані аспекти вибору стоматологічної клініки, можна зробити відповідні висновки і підібрати для себе ту клініку, в якій ви зможете отримати висококваліфіковану допомогу.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Вибір калоприемника: на що... Історія становлення... 
Переглядів: 267
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен