Головна : Новини

Вибір калоприемника: на що звертати увагу?

, 18:49
0 1287

Будь-яка людина має потребу в їжі, яка дозволяє відновлювати запаси життєвих сил. Але, вона не засвоюється повністю і продукти життєдіяльності в вигляді калових мас виводяться в процесі дефекації. Це природний процес, порушити який, втім, можуть різні захворювання або патології. Яскравим прикладом може бути післяопераційний період, коли людина буває не здатний самостійно контролювати дефекацію. В цьому випадку є пряма необхідність використовувати який можна в мережі інтернет-магазинів "Ваше здоров'я".

Що це таке?

Основним завданням будь-якого калоприемника, якщо судити з назви, є збір калових мас у тому випадку, якщо людина не здатна в цей момент контролювати процес. З цього випливає, що за формою даний аксесуар є мешковидным резервуаром. Враховуючи геометрію тіла в зоні анального отвору, а також властивості шкіри, для з'єднання використовується липкий фланець. Він має круглу форму з кільцем всередині. Воно виготовляється з спеціального гнучкого матеріалу, що володіє заспокійливими, ранозагоювальні та гидроактивными властивостями. Завдяки кільцю, а також використовується гелям вдається домогтися необхідної герметичності в зоні контакту, що перешкоджає розповсюдженню запаху і самих калових мас. У більшості випадків мішок додатково обладнується запором, який дозволяє періодично очищати калоприемника.

Класифікація

У клінічній практиці використовується два основні класи калоприемников:

  • Однокомпонентні. Контейнер і клеючий пелюстка являють собою єдине ціле. Тобто при необхідності заміни одного з елементів доводиться використовувати нову систему;
  • Двокомпонентні. У цьому випадку мішок і клеючий фланець - це окремі компоненти калоприемника. При необхідності їх можна замінити незалежно один від одного.

Крім того, вироби і першого, і другого типів можуть бути відкритими (є можливість очищення вмісту мішка без його заміни) і закритими (можливість дренажу відсутній). Вибір конкретної моделі калоприемника залежить від різних факторів, наприклад, стану шкіри в зоні контакту, властивостей калових мас, наявності і місця розташування стоми. Частота його заміни також залежить від індивідуальних особливостей, але в середньому це повинно відбуватися один-два рази на добу. Якщо використовується відкритий калоприймач, то заміну мішка виробляють не пізніше 3-4 дні.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ