загрузка...
Главная : Новости

Навіщо ходити в салон краси?

, 18:56
0 689

салон красиЧим відрізняються чоловік і жінка один від одного? У будь-кого відповідь відразу буде направленою в сторону відмінності статей. Безумовно, ця відповідь правильна, але якщо покопати глибше, то відмінність статей визначає і різний підхід до своєї зовнішності. За великим рахунком, істинному чоловікові своя зовнішність «по-барабану». У ньому повинна відчуватися сила і бажання підкоряти. Йому може бути зовсім не цікавий салон краси.

Зовсім інша справа жінка. Зовнішність і привабливість - це її зброя. І мета такої зброї - сподобатися. Для жінки існує таке поняття, як мода (напрямок вибору одягу, зачіски, губної помади і макіяжу в цілому). Мода - це мистецтво, але зрозуміти відповідність моди певної жінці, її типу, будови, внутрішнього світу і стану теж дано не кожному. У цьому питанні має все бути в міру і відповідати. Що ж робити, якщо впевненості в тому, що такої відповідності сама добитися не зможеш?

салон красиВ цьому випадку краще сходити в салон краси. В принципі, з цією метою там можна зустріти переважну більшість жінок. До речі, в Києві жінки можуть відвідати салон краси "Dali Deluxe". Тут можна створити неперевершений образ, реалізувати власні мрії та просто гарно провести час. Чоловіки ходять на риболовлю, на полювання, в баню, в пивну. Для жінки салон краси - це місце, де можна відчути себе жінкою, сподобатися собі, поспілкуватися, дізнатися новини і відволіктися від сірих буднів. Благоговійне очікування відвідування салону - це вже підготовка до свята. У кожної відвідувачки салону є свій майстер, якому вона готова віддатися і отримати очікуване. Ціна не має значення - важливий результат!

Нещасна жінка, самовпевнено вирішила «ліпити» себе по своєму розумінню, не оцінюючи критично свої можливості і здібності. Будь-яке недотримання міри завдасть непоправної шкоди зовнішності і, в кінцевому рахунку, очікуваному результату. Однак варто сказати, що у кожного поняття краси різне. Бути як всі - погано, але виділятися незграбністю - ще гірше. Є почуття міри, і недотримання такої міри, перехід за грань, може породити збоченість. А вона неприпустима ні в чому.

Салони краси для того і існують, щоб було свято. Причому, не тільки у жінок. Чоловік, хоч і вдає, що до краси байдужий, але внутрішньо йому далеко не байдуже, хто йде поруч з ним. Так, він власник, але як чудово мати у власності діамант!

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 42)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ