Главная : Новости

Переваги та недоліки онлайн ігор

, 19:50
0 923

онлайн ігриБраузерні ігри стають все більш популярними, не дивлячись на всі запевнення скептиків. Їх простота і доступність стали їх плюсом, а не недоліком, як могло здатися на перший погляд. Адже для того, щоб грати в просту онлайн гру не потрібно потужний комп'ютер, не потрібно налаштовувати flash і завантажувати спеціальний клієнт - досить стандартної програми для перегляду веб-сторінок. До речі, безкоштовно пограти в онлайн ігни можна на сайті igrygame.org.

Доступність з будь-якого комп'ютера, підключеного до інтернету - ось головна зброя браузерних іграшок на шляху завоювання світу. Адже грати можна не тільки з домашнього комп'ютера, але і з робочого ноутбука, від друзів, з комп'ютерного клубу і навіть з улюбленого сматрфона. Досить пам'ятати логін улюбленого персонажа і пароль - і ви в грі!

Але для ігор, особливо мережевих, потрібно багато часу, що є їх основним недоліком. Крім приємного спілкування з однодумцями і друзями, граючи в онлайн-ігри можна легко втратити роботу, посваритися з батьками або зіпсувати відносини з коханою дружиною. Адже весь вільний (а часто і робочий) час йде на прокачування персонажа, форумні суперечки з противниками, розвиток свого ігрового клану і участь у всіляких квестах. На реальне життя часу або зовсім не залишається, або залишається занадто мало.

Але не варто засмучуватися і вважати онлайн ігри 100-відсотковим злом і своїм недоліком. Граючи в велику онлайн гру, яка, за своєю суттю, є маленькою моделлю специфічного соціуму, можна добитися не тільки віртуальних перемог. В ігрових світах люди часто знайомляться з майбутніми чоловіками і дружинами, заводять реальних друзів, знаходять нову роботу в середовищі однодумців, освоюють нові професії і відточують свої навички.

Починаючи з новинних стрічок ігрових кланів, багато людей відкривають в собі талант журналіста, письменника або музиканта, вивчають комп'ютерні технології (Flash, Photoshop, 3D-Моделювання і т. п.), вчаться керувати людьми і відстоювати свої інтереси в суперечках. Багатьом сором'язливим молодим людям і не дуже симпатичним дівчатам віртуальні світи допомагають розкритися, набути впевненості в собі і завести справжніх друзів, які не звертають увагу на їх недоліки. Мережеві ігри, в крайньому випадку, допомагають відволіктися від проблем в реальному житті, пережити розставання з коханою людиною, відволіктися від негативних думок і поглянути на світ під іншим кутом.

Прийнято вважати, що віртуальні світи не справжні і там все не має сенсу. Це не вірно. Якщо не перетворювати захоплюючу гру з відпочинку і ще одного способу провести вільний час в чергову залежність, браузерні онлайн-ігри допоможуть розкрити ваші приховані можливості і знайти нові таланти, про які ви і не підозрювали. Головне - не заграватися і бачити чітку межу між реальними вчинками і віртуальними емоціями.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 39)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ