Главная : Новости

Безкоштовні онлайн-ігри: різновиди і переваги

, 20:40
0 1427

онлайн ігриУ Вас з'явився вільний час, який хочеться провести весело, відпочивши від роботи чи навчання? А можливо вам необхідно зайняти дітей на годину другу для того, щоб попрацювати вдома або зайнятися іншими справами? У цьому можуть допомогти безкоштовні онлайн ігри, для яких не потрібен потужний комп'ютер, інсталяційний диск і час на інсталяцію. Грати можна прямо в браузері, перейшовши на потрібний сайт (наприклад, www.gamegma.com), вибравши вподобану іграшку. Онлайн-ігри - це прекрасний спосіб відпочити і розважитися самому або з друзями.

Основні різновиди ігор

В основному, безкоштовні онлайн-ігри, представляють собою прості флеш-платформи, аркади, дії і квести, а значить, кожен користувач зможе знайти щось собі до смаку. Графіка іграшок спрощена, наприклад, ви можете грати в футбол головами - на полі бігають голови улюблених футбольних кумирів які і виконують всі удари і паси, без складної анімації. Безкоштовні онлайн-ігри можна розділити на наступні категорії:

  • Ігри для двох - файтинг, спортивні змагання, грати в які можна з однієї клавіатури або через мережу;
  • Ігри для хлопчиків - всілякі дії і аркади з супергероями в головних ролях;
  • Ігри для дівчаток - милі анімовані іграшки, коли потрібно одягнути свого персонажа, різні танцювальні аркади та інше.

Ігри створені з урахуванням основних інтересів передбачуваної аудиторії і зроблені таким чином, щоб з перших хвилин захоплювати увагу. Найбільше такі іграшки розраховані на дітей, вони мають барвисту і яскраву анімацію, досить прості в проходженні.

Переваги безкоштовних онлайн-ігор

Основна перевага безкоштовних онлайн-ігор в їх доступності. Грати можна з дому або офіса, з планшета гуляючи по парку або з ноутбука сидячи в кафе або стоячи в пробці. Як правило, для того щоб почати грати не потрібна навіть реєстрація на сайті, не кажучи вже про авторизовані акаунти на ігрових серверах та інші складнощі, які виникають з просунутими MMORPG та іншими іграми. Також подібні іграшки мають наступні плюси:

  1. Грати можна безкоштовно, без оплати гри або ігрового доступу;
  2. Економно витрачають трафік, не вимагають високошвидкісного підключення;
  3. Грати можна з персонального комп'ютера, планшета, ноутбука;
  4. Можуть запускатися на комп'ютері з мінімальними системними вимогами;
  5. Грати можна через будь-який інтернет-браузер;
  6. Можна грати самому або в компанії, весело провести час в компанії.

Таким чином, якщо ви хочете відпочити і отримати задоволення від веселої гри, то безкоштовні олнайн-ігри - це ваш варіант.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 48)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ