Главная : Новости

Посвідка на тимчасове проживання іноземця в Україні

, 21:46
0 530

Посвідка на тимчасове проживання іноземця

Посвідка на тимчасове проживання іноземця дає офіційне право знаходитись в України на протязі року. Підстави для отримання посвідки визначає українське законодавство. Їх прелік також передбачений Законом України у розділі "Про правовий статус іноземців". 

У яких випадках можливе надання посвідки на проживання?

Займатися оформленням та продовдженням посвідчення треба своєчасно. Документ видається на обмежений термін — один рік. Після закінчення цього періоду, він може бути продовжений ще на саме такий термін, але для цього необхідні законні причини. Коли посвідчення отримане, в паспорті іноземця буде поставлений штамп, який несе інформацію про підстави знаходженя цієї особи в Україні та наявності в неї відповідного документа.

Для отримання дозволу, іноземець повинен визначити мету, з якою він прибув в Україну. Вона стане підставою к оформленню тимчасової посвідки. Відповідно закону про статус іноземців, право оформлювати цей документ мають громадяни які прагнуть проживати в Україні з такою метою:

  • бажання працевлаштуватися;
  • возз'єднатися з родичами;
  • працювати в складі організації релігійного спрямування;
  • намір навчатися;
  • мета займатися науковою, кореспондентською діяльністю.

Основні етапи отримання посвідки на проживання в Україні:

  1. Перш за все, вам потрібно буде підібрати законні підстави для отримання даного документа та заручитися згодою приймаючої сторони.
  2. Необхідно подати всі документи в українське консульство і дочекатися поки вам відкриють національну візу.
  3. Далі йде безпосередній переліт або переїзд на українську територію, де ви, перш за все, оформляєте державну реєстрацію (тобто знаходите точне місце, де ви будете жити, і повідомляєте про це державі) і збираєте необхідні для легалізації документи і довідки.
  4. Не пізніше ніж через півтора місяця, ви подаєте весь пакет зібраних документів в найближчу міграційну службу на розглянення.

Варто відзначити, що законодавство України передбачає стягування мита за надання посвідки на проживання, а також продовження цього дозволу. Якщо все вищеперелічене було зроблено вірно, то оформити посвідку ви зможете приблизно через один-три місяці. В разі, коли серед документів будуть виявлені недоліки або неточності, подавати заявку доведеться ще один раз.

Джерело - https://juresprudency.com.ua/posvidka-na-postijne-prozhyvannya-v-ukrayini/

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 46)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ