Главная : Новости

Якими бувають ворота?

, 23:03
0 1003

ворота

Майже всі приватні будинки по периметру огороджені забором, входом через який служать ворота, про які нам розповість співробітник спеціалізованого цеху по металоконструкціям http://worota.com.ua/, в якому можна замовити ворота, калитки та забори в Харькові.

Взагалі всі ворота можна умовно розділити на дві великі групи:

  • гаражні;
  • вуличні.

Гаражні ворота

Стандартний варіант, який знайомий всім - це сталеві гаражні ворота. У таких воріт є перевага - це виражена зовнішня неприступність. Але є і ряд недоліків - важкі сталеві стулки постійно провисають, до того ж вони схильні до корозії та іржі. Взимку ж, щоб відкрити такі ворота, потрібно розчищати сніг, а іноді і довбати лід.

Останнім часом на зміну залізній брамі прийшли автоматичні секційні ворота. Вони мають естетичний зовнішній вигляд, дуже легкі і прості у використанні. Якщо перед в'їздом нанесло снігу або льоду, то відкрити і закрити такі ворота - не проблема, так як відкриваються вони під стелю.

Секційні ворота можна автоматизувати і керувати ними за допомогою пульта управління не виходячи з дому чи автомобіля. У такі ворота також можна врізати хвіртку.

Секційні ворота складаються з сендвіч-панелей товщиною 40 міліметрів. За рахунок особливостей своєї конструкції вони є енергозберігаючими, герметичними і теплими, а значить, будуть зберігати тепло у вашому гаражі.

Вуличні ворота

Такі ворота бувають відкатними та розпашними.

В свою черегу, відкатні та розпашні ворота мають свої переваги і недоліки. Розпашні залізні ворота - дуже важкі, провисають, і потрібно додаткове місце для їх відкриття. Альтернативою стануть легкі розсувні ворота. Зараз можна зробити розсувні ворота з будь-яким наповненням, і вони будуть відкриватися як всередину, так і назовні.

Відкатні ворота набагато зручніші. Полотно таких воріт - це каркас, який можна заповнити профнастилом, сендвіч-панелями, деревом. Вони будуть поєднуватися з будь-яким парканом.

Відкатні ворота можна автоматизувати і також управляти ними з пульта.

Такі ворота не кріпляться до паркану, а стоять на власному фундаменті, для їх установки потрібна заливка бетонної основи. Для відкриття воріт необхідно буде звільнити місце вздовж паркану.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 36)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ