Головна : Новини

Якими бувають ворота?

, 23:03
0 321

Майже всі приватні будинки по периметру огороджені парканом, входом через який служать ворота, про які нам розповість співробітник спеціалізованого цеху по металоконструкціям , в якому можна замовити ворота, хвіртки та забори в Харькові.

Взагалі всі ворота можна умовно розділити на дві великі групи:

  • гаражні;
  • вуличні.

Гаражні ворота

Стандартний варіант, який знайомий всім - це сталеві гаражні ворота. У таких воріт є перевага - це виражена зовнішня неприступність. Але є і ряд недоліків - важкі сталеві стулки постійно провисають, до того ж вони схильні до корозії та іржі. Взимку ж, щоб відкрити такі ворота, потрібно розчищати сніг, а іноді і довбати лід.

Останнім годиною на зміну залізній брамі прийшли автоматичні секційні ворота. Вони мають естетичний зовнішній вигляд, дуже легкі і прості у використанні. Якщо в'ється перед з'їздом завдало снігу або льоду, то відкрити і закрити такі ворота - не проблема, так як вони відкриваються під стелю.

Секційні ворота можна автоматизувати і керувати ними за допомогою пульта управління не виходячи з будинку чи автомобіля. У такі ворота також можна врізати хвіртку.

Секційні ворота складаються з сендвіч-панелей товщиною 40 міліметрів. За рахунок особливостей своєї конструкції смороду є енергозберігаючими, герметичними і теплими, а значить, будуть зберігати тепло у вашому гаражі.

Вуличні ворота

Такі ворота бувають відкатними та розпашними.

У свою черегу, відкатні та розпашні ворота мають свої переваги і недоліки. Розпашні залізні ворота - дуже важкі, провисають, і потрібно додаткове місце для їх відкриття. Альтернативою стануть легкі розсувні ворота. Зараз можна зробити розсувні ворота з будь-яким наповненням, і вони будуть відкриватися як всередину, так і назовні.

Відкатні ворота набагато зручніші. Полотно таких воріт - це каркас, який можна заповнити профнастилом, сендвіч-панелями, деревом. Вони будуть поєднуватися з будь-яким парканом.

Відкатні ворота можна автоматизувати і також управляти ними з пульта.

Такі ворота не кріпляться до паркану, а стояти на власному фундаменті, для їх установки потрібна заливка бетонної основи. Для відкриття воріт необхідно буде звільнити місце вздовж паркану.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ