Головна : Новини

Реабілітація після лабиопластики (пластики малих статевих губ)

, 22:29
0 317

Головне питання, яке хвилює представниць прекрасної статі при плануванні операції по зменшенню малих статевих губ - це післяопераційна реабілітація, яка починається відразу ж після закінчення пластичної операції. Переважна більшість пацієнток, наслухавшись порад подружок і начитавшись відгуків з інтернету з трепетом чекають не самої лабиопластики, а її кінця, а саме часу, коли перестає діяти місцева і загальна анестезія.

Далі, ми розглянемо основні питання, які виникають у жінок щодо даної пластичної операції.

Сильна буде біль після операції і як довго вона триватиме?

Інтенсивність і характер болю у всіх людей різні. Але найчастіше 1-і два - три години безпосередньо після самої операції болю не буде. Як тільки анестетик рассосеться чутливість рани почне відновлюватися. При яскраво вираженому больовому синдромі (дискомфорт) треба прийняти знеболювальні препарати.

чи Можу я ходити в 1-і дні після операції?

Відповіддю на питання: "?" є однозначно ТАК. Звичайно ж, краще не долати кілька 100-н км відразу ж безпосередньо після даної процедури. Найкращим варіантом буде поїхати додому і кілька днів провести в повному спокої, дотримуючись в обов'язковому порядку всі приписи лікаря.

Набряки, кровотечі, синці - звичайні наслідки операції або ускладнення?

Кровотеча і виражений набряк присутні при будь пластичної операції статевих губ, правда їх різна. Все залежить від масштабу резекції тканин, а також від техніки її виконання. Найчастіше кровотеча з рани не дуже велике - іноді його можна порівняти з 1-ми днями знайомим абсолютно всім жінкам місячних. Якоїсь спеціальної терапії - це не вимагає. Єдиний метод профілактики - це постільний режим.

Як на рахунок сексу?

Звичайно ж, в 1-і сім днів безпосередньо після хірургічного втручання статеві губи мають малопривабливий вигляд. Інтимна близькість допускається через 30 днів після лабиопластики.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ