здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Використання свинячий рогівки для кератопластики

Лютий 14 2014
< div style = "text-align: left;"> В останні роки нами проведено експериментальні исследованя потенційних можливостей використання для кератопластики свинячий рогівки як такий, що за своїми морфологічними і імунологічних властивостях досить наближеною до рогівки людини. При розробці кріоліофілізованого кератоксеноімплантата, що зареєстровано МОЗ України як виріб медичного призначення « кератоксеноімплантат » (Номер державної реєстрації 9967/2010), врахований багаторічний досвід виготовлення та клінічного застосування кріоліофілізованоі шкіри (свині) як ксеноімплантат для лікування головним чином ошпарений хворих. До речі якщо вас цікавить.
Мета дослідження:забезпечити офтальмологічну практику пластичним матеріалом на основі кріоліофілізованого кератоімплантата з рогівки свині для проведення лікувально тектонічної кератопластики при виразках рогівки різної етіології.
В експерименті з метою вивчення ефективності разлічних методів консервації рогівки свині були використані такі методи консервування донорських роговиць, як волога камера по В.П. Філатовим, ліофілізована висушування, глибоке заморожування (-196 С) без кріопротектори, глибоке заморожування з кріопротектор і з наступною лиофилизацией.
Експериментальна ксенокератопластіка за методикою інтраламелярноі кератопластики була проведена на 10 в'єтнамських свинок і 10 кроликах породи шиншила. Терміни спостереження за тваринами- 6 міс. Лікувальна та лікувально тектонічна кератопластика кератоксеноімплантатом за методикою Н.А. Пучковської проведена 10 хворим з просложненія запальних захворювань рогівки і 22 хворим з опіковими пошкодженнями рогівки. У 10 хворих із запальними захворюваннями рогівки у 5 хворих мала місце ускладнена перфорацією виразка рогівки, у 3 хворих виразка супроводжувалася загрозою перфорації рогівки (десцеметоцеле), у двох хворих виразка рогівки була ускладнена рецидивуєующім кератоувеїти. У більшості хворих з опіковими пошкодженнями рогівка мала тотальну виразку різної глибини, з погрозою перфорації, в більшості випадків супроводжувалася некрозом кон'юнктиви, тому їм було проведено лікувально тектонічну кератопластики з пластикою кон'юнктиви і блефарорафіею.

результАти ДОСЛІДЖЕНЬ ТА ЇХ ОБГОВОРЕННЯ

Розроблена і досліджена ефективність ряду методів консервування свинячих роговиць з обмеженою антигенної активністю. Встановлено параметри оптимальних умов для життєздатності тканини рогівки за критеріями гістоморфологічних змін на основі використання различних методів кріоконсервування для подальшого створення банку рогівкових ксенотрансплантатов. Т
Так, дослідженням різних способів консервування рогівки встановлено, притаманні свіжої (неконсервованих) тканини основні верстви, представлені клітинами переднього епітелия, боуменовой оболонкою, стромой, Десцеметова оболонкою і ендотелієм, в умовах кріоконсервування в рідкому азоті, особливо з попередньою обробкою кріопротектор, зберігаються в повній мірі без помітних ознак набряку або інших пошкоджень.
На противагуость цього додаткова ліофілізація кріоконсервованої рогівки без застосування кріопротектори приводила до помірному або вираженому набряку строми з утворенням характерних овальних або округлих порожнин, а також клітин переднього епітелію. Зазначені патологічні зрушення можуть бути нівельовані потенцированием кріоконсервування обробкоютканинного субстрату в кріопротектор.
Не торкаючись обговорення механізмів описаних особливостей структуральних змін в рогівці залежності від консервування, відзначимо, що проведеними гістоморфологічно та електронно дослідженнями було встановлено, що краще зохороняється структура рогівки при глибокому заморожуванні з кріопротектор, а наступна ліофілізація майже не впливає на її структуру. Таким чином, комбінуванням кріопротекторними обробки тканинного субстрату рогівки при заморожуванні і подальшої лиофилизации відкривають перспективи досягнення оптимальних властивостей біоімплантатів, надійногозбереження його властивостей при тривалому зберіганні і при транспортуванні.
У результаті вивчення особливостей реакції очі на трансплантацію ксеногенних роговиць при різних методах консервування з подальшою алотрансплантація в рогівку свині або ксенотрансплантаціїв рогівку кролика встановлено, що як реакція очі самої рогівки свинок на алотрансплантат донорської рогівки свині, так і реакція на ксенотрансплантатом в рогівку кролика була незначною. В цілому вона виявилася аналогічною тій, що має місце при інтраламелярній алотрансплантації у людини.
Позитивні результати експериментального дослідження морфологічних і биофизиологические властивостей ксенокератоімплантату покладено в основу наступної серії клінічного застосування його у хворих з виразковими ускладненнями запальних захворювань рогівки та опіків очей.
На стаціонарному лікуванні після операції лікувально-тектонічної кератопластики хворі з виразками рогівки запальної етіології перебували до 7 днів. Післяопераційний період відрізнявся спокійною течією. Термін розсмоктування ксенокератоімплантату зазвичай тривав від 3 до 8 тижнів. Повне загоєння виразки, закритийие фістули з утворенням помутніння рогівки в області дефекту з помірною васкуляризацией було досягнуто у всіх хворих. У всіх хворих з опіками очей вдалося зберегти рогівку від перфорації, зберегти очей і светоощущеніє з подальшою перспективою відновлення зору.
Клінічні та гістоморфологічного дослідження з вивчення можливості ксенотрансплантації свинячих роговиць із застосуванням способів консервації показали, що надалі донорська рогівка свині може бути рекомендованою для лікувальної і тектонічної кератопластики, а також для тривалого зберігання як об'єкта діяльності банку біотканин, Що зможе вирішити сучасну проблему дефіциту донорської рогівки.
← Який сік вибрати:... Глюкометр - незамінний... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен