Головна : Новини

Мастопексія (пластика грудей)

, 18:43
0 1376

Мастопексія, пластика грудей

Як би нам не хотілося, але з віком груди опускаються, і дана зміна ми можемо поправити тільки лише за допомогою пластики грудей. А саме підтяжка грудей допоможе повернути грудей її красу і природну форму. Також крім віку опускання грудей провокують також і: зміна ваги, амортизація, годування дитини, неправильно підібраний бюстгальтер, дуже великий розмір грудей (більше 2-го), втрата шкірою еластичності і т.д.

Хто ж потребує пластичної операції з підтяжки грудей?

Мастопексія (пластика грудей) допомагає жінкам повернути їх природну форму грудей. Але варто зауважити що кращі результати дана операція приносить жінкам з невеликими грудьми, до слідство ефект у цих дам зберігається набагато довше. Це через те, що у них на грудях набагато менше перетягнутих тканин. І якщо ви ще плануєте вагітність, то мастопексія лікарі порекомендують вам відкласти. Оскільки ви просто витратите ваші гроші і час, так як в будь-якому випадку під час вагітності пройзойдут якісь зміни грудей. Але на саму вагітність це зовсім ніяк не вплине. Тут немає ніяких протипоказань.

Так ми можемо виділити три загальні категорії жінок, кому потрібно зробити підтяжку грудей:

  • з асиметричними грудями;
  • з плоскими подовженими грудями;
  • ті, чиї груди втратили первісну форму і пружність.

Так якщо ж ви таки надумали зробити пластику грудей, то не турбуйтеся,% ускладнень після операції не перевищує 2%. Є лише один моментом, на який вам треба звернути вашу увагу, а саме, наркоз оскільки без наркозу дана операція проводитися не буде. Так вам потрібно проконсультуватися з анестезіологом щодо алергічних реакцій на наркоз, і взяти до уваги всі його рекомендації, наприклад, куріння і протизаплідні таблетки можуть бути першими протипоказанням до застосування деяких видів наркозу.

Підтяжка грудей і наслідки операції
Іноді (але дуже рідко - все залежить від індивідуальних особливостей організму) мастопексія може стати причиною зниження чутливості сосків. Шви і шрами після підтяжки грудей також бувають різними - так у одних жінок вони заживають дуже швидко і їх взагалі не видно, а в інших жінок вони заживають довго і залишаються чутливими, червоними і широкими, а буває навіть таке, що вони розтягуються після загоєння і можуть завдавати естетичне незручність, в цьому випадку доведеться скористатися косметичними способами маскування швів. Але в більшості випадків приблизно через 6 місяців швів практично не видно.

І так ми розібралися що підтяжка грудей майже не має жодних протипоказань, найголовніше це щоб молочні залози були здоровими. Саме з цієї причини перед мастопексія потрібно обстежитися у лікаря-мамолога.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ