Главная : Новости

Автомобільні окуляри: Що це таке?

, 15:50
0 497

Автомобільні окуляриНавіть, якщо у Вас прекрасний зір, але Ви автомобіліст, то вам не обійтися без окулярів, і, звичайно ж, мова йде не про звичайні окуляри з діоптріями і не про сонцезахисні окулярах. Автомобілісту необхідно купити спеціальні автомобільні окуляри. До речі, зробити це можна в інтернет-магазині http://comfortdrive.com.ua/.

Звичайні сонцезахисні окуляри розраховані лише на захист від сонячних променів, в той час, як автомобільні посилять різкість і допоможуть у водінні в похмуру і туманну погоду, в сутінках, в ситуаціях коли через пил і бруд лобове скло стає брудним. Навесні і восени часто відбуваються різкі зміни погоди і видимості (особливо восени), але, якщо купити противідблискуючі окуляри, то можна значно знизити для себе гостроту проблеми.

Водити авто з закритими очима не вийде, тому довгі кілометри і години за кермом призводять до втоми очей, а значить і до ризику втратити пильність, «прогавити» важливі моменти. Автомобільні окуляри, на відміну від звичайних, не напружують очі, а навпаки, завдяки поляризації допомагають їм розслабитися і зняти напругу.

Автомобільні окуляри звичайно необхідні не тільки автомобілістам, з сильним впливом джерел світла стикаються також і велосипедисти, альпіністи, лижники, і особливо любителі відпочинку на воді. Справа в тому, що різні поверхні мають різну здатність до відбиття сонячних променів. Водна, крижана та сніжна поверхні мають особливо високу здатність до відбиття світла, вони фактично діють як дзеркало і в результаті, очам відпочиваючого або спортсмена, доводиться стикатися з відбитими від такої поверхні сонячними променями. Окуляри для автомобіліста захистять туриста в такій ситуації краще звичайних сонцезахисних.

Водити часто доводиться не тільки при світлі дня, а й в темряві, а штучне освітлення і світло фар зустрічних автомобілів створюють чимало проблем. Окуляри для автомобіліста допоможуть захиститися від яскравого штучного світла, і поліпшать видимість.
Автомобільні окуляри - не тільки функціональні, але і стильні, зручні, до того ж, це один з найдешевших способів збільшити свою безпеку на дорозі.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 39)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ