Главная : Новости

Рекомендації фахівця: як вибрати контактні лінзи правильно?

, 21:49
0 502

контактні лінзиЯк би багато сьогодні не було доступної інформації про контактні лінзи в інтернеті, ми все-таки рекомендуємо Вам в першу чергу звернутися за допомогою до лікаря-фахівця. Процедура підбору контактних лінз не є болючою або дорогою.

Ми зі свого боку, спробуємо відповісти на кілька основних питань, які вплинуть на те, які контактні лінзи Ви вирішите вибрати і допоможе нам в цьому співробітник інтернет-магазину https://glazok.net.ua, в якому ви можете придбати якісні контактні лінзив Україні.

М'які або жорсткі?

Якщо Вам необхідні лінзи для корекції короткозорості або далекозорості, а також в деяких випадках астигматизму і пресбіопії, тоді вам варто віддати перевагу сучасним м'яким контактним лінзам. Жорсткі показані при деяких захворюваннях очей, наприклад, важкому керакотонусі.

В цілому, за відсутності чітких медичних протипоказань, рекомендуємо використовувати м'які контактні лінзи.

Матеріал

Контактні лінзи роблять з різних матеріалів, що володіють різноманітними властивостями і функціями. В принципі, всі матеріали, використовувані у виробництві сучасних контактних лінз, безпечні для здоров'я і забезпечують достатній рівень комфорту при носінні. Однак, тільки силікон-гідрогелеві м'які контактні лінзи мають найвищий показник киснепроникності. Це означає, що саме ці моделі найбільш успішні в боротьбі з гіпоксією, яка посідає перше місце серед причин ускладнень при носінні контактних лінз.

Якщо Ви можете собі дозволити з фінансової точки зору, рекомендуємо вибирати силікон-гідрогелеві контактні лінзи.

Термін

Згідно з деякими західними дослідженнями, найбезпечнішими є одноденні контактні лінзи. Це логічно, адже вранці Ви їх одягаєте, а ввечері - знімаєте і викидаєте. Ризики забруднення зведені до мінімуму. У той же час, це лише статистика.

При виборі найбільш безпечних лінз можна провести паралелі з вибором найбільш безпечного автомобіля. Як Ви розумієте, безпека залежить від навичок і обережності водія в значно більшому ступені, ніж від результатів випробувань машини.

Так і з лінзами: необхідно дотримуватися рекомендацій фахівця, особистої гігієни, використовувати спеціальні засоби по догляду і ні в якому разі не переношувати контактні лінзи більше встановленого терміну, будь то один день, один місяць або довше. В такому випадку моделі з будь-яким періодом використання, від одного дня і до шести місяців, будуть забезпечувати Вам гостроту зору, щоденний комфорт і безпеку для Ваших очей. Якщо Ваші очі погано сприймають силікон, то рекомендуємо безсиліконові лінзи Biomedics 55 від компанії "Cooper Vision".

Режим носіння

Деякі моделі сучасних контактних лінз дозволяють носити їх 24 години не знімаючи вдень і вночі. Клінічні випробування показали, що можна використовувати такі моделі до 30 діб безперервно без будь-якої небезпеки для здоров'я Ваших очей. Такий режим носіння, безумовно, дуже зручний для тих, хто веде активний спосіб життя. Тим не менш, багато лікарів-офтальмологів, радять все ж використовувати будь-які контактні лінзи тільки в денному режимі носіння, грунтуючись на результатах інших досліджень. Поставити крапку в цій суперечці можуть тільки вчені і фахівці.

Ми рекомендуємо Вам вибирати контактні лінзи з таким режимом носіння, який більше відповідає Вашому способу життя. Якщо Ви впевнені, що кожен вечір перед сном будете акуратно знімати контактні лінзи і очищати їх із застосуванням спеціальних розчинів по догляду, звичайно купуйте лінзи з денним режимом носіння. В цьому випадку відмінним вибором для вас стануть лінзи Air Optix Aqua. Якщо ж Ваш спосіб життя і звички не дають таких гарантій, можна вибрати лінзи безперервного носіння, наприклад, Air Optix Night & Day.

Для всіх, хто використовує контактні лінзи, ми можемо рекомендувати найголовніше правило: використовуйте їх тільки в тому режимі носіння, який встановлений виробником.

Яку модель вибрати?

На це питання не може бути однозначної відповіді. Всі контактні лінзи, які пройшли клінічні випробування і офіційно сертифіковані, безпечні для Вашого здоров'я.

«Найкращою моделі» не існує, як і не існує кращої моделі одягу, автомобілів або меблів. Важливо розуміти переваги і недоліки різних моделей контактних лінз і використовувати їх відповідно.

Висновки:

  • Ми рекомендуємо мати одночасно кілька різних моделей контактних лінз. Це дозволить розширити сферу застосування їх максимально широко, зробивши Ваш зір гострим в будь-які моменти у Вашому житті. Наприклад, одноденні контактні лінзи можна використовувати під час занять спортом, відвідування басейнів. Також вони стануть в нагоді в тому випадку, якщо Ви вирушаєте в турпохід, подорож або відрядження. Упаковку одноденних лінз краще завжди мати про запас;
  • Якщо Ви багато працюєте за комп'ютером, користуєтеся сучасною електронікою - смартфонами, планшетами, часто дивитеся телевізор або читаєте - рекомендуємо робити це в контактних лінзах з денним режимом носіння та строком використання на один або більше місяців (для цього відмінно підходить модель Acuvue Oasys). Для напружених періодів в Вашому житті - багато роботи, навчання, високий рівень стресу - рекомендуємо надягати силікон-гідрогелеві контактні лінзи з режимом безперервного носіння;
  • Для виняткових випадків: торжеств і свят - можна мати в запасі пару кольорових контактних лінз, які мають косметичний ефект і можуть вигідно змінити Ваш зовнішній вигляд.
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 42)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ