загрузка...
Главная : Новости

Електронний майданчик: Закупівля майна

, 12:49
0 495

Електронний майданчик

Заставне майно та власність неплатоспроможних банків, що становлять певний інтерес для потенційного покупця, можна з легкістю купити на одному з численних електронних торгових майданчиків (ЕТМ), наприклад, sale.ueex.com.ua.

Абсолютно всі торги без виключення проходять згідно до вимог законодавства, а сам процес придбання майна, яке перебуває у заставі, можна розділити на наступні етапи:

  • Початковий. На даному етапі проходить реєстрація фізичної або юридичної особи в якості «покупця» на вебсайті електронного торгового майданчика. Безпосередньо після перевірки вказаних даних на предмет достовірності, адміністрація ЕТМ підтверджує реєстрацію по e-mail;
  • Далі у календарному плані торгів потрібно знайти лот, що вас найбільше цікавить, перевірити порядок участі в аукціоні та специфіку його проведення. Щоб детально вивчити всі активи, які реалізуються, є відповідний розділ ЕТМ. Тут зазначена достовірна та повна інформація абсолютно про всі види активів без виключення, які виставлені на аукціонних торгах; 
  • Безпосередньо після детального вивчення умов проведення торгів і самого активу, потрібно підтвердити власну участь в даному аукціоні. Щоб це зробити потрібно заповнити заявку на сторінках ЕТМ (спец. форму);
  • Відразу ж після успішної перевірки, яка в обов’язковому порядку присутня при подачі заявки на участь в конкретному аукціоні, адміністрація ЕТМ відправляє по e-mail підтвердженням вашої участі в торгах.

Якщо продаються активи неплатоспроможного банку, то на зв'язок з потенційним клієнтом виходить голова тимчасової адміністрації цього банку, який був призначений ФГВФО для продажі активів цієї установи.

Ціновим порогом, з якого стартують торги – є min прибуток, який очікують правонаступники банку, який підлягає ліквідації. Суттєве зростання стартової ціни в процесі торгів можливе лише у випадку наявності багатьох бажаючих купити лот.

Якщо ж активні покупці відсутні, то торги можуть проводитись по системі «голландського аукціону», при якій кожен наступний крок аукціону знижує заявлену раніше ціну min на 0,1 відсотка від заг. вартості лоту.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 42)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ