Головна : Новини

Електронний майданчик: Закупівля майна

, 12:49
0 330

Заставні майно та власність неплатоспроможних банків, що становлять певний інтерес для потенційного покупця, можна з легкістю купити на одному з численних електронних торгових майданчиків (ЕТМ), наприклад, .

Абсолютно всі торги без виключення проходять згідно до вимог законодавства, а сам процес придбання майна, яке перебуває у заставі, можна розділити на наступні етапи:

  • Початковий. На даному етапі проходити реєстрація фізичної або юридичної особи в якості «покупця» на вебсайті електронного торговельного майданчика. Безпосередньо після перевірки вказаних даних на предмет достовірності, адміністрація ЕТМ підтверджує реєстрацію по e-mail;
  • Далі у календарному плані торгів потрібно знайте лот, що вас найбільше цікавить, перевірити порядок участі в аукціоні та специфіку його проведення. Щоб детально вивчити всі активи, які реалізуються, є відповідний розділ ЕТМ. Тут зазначена достовірна та повна інформація абсолютно про всі види активів без виключення, які виставлені на аукціонних торгах; 
  • Безпосередньо після детального вивчення умов проведення торгів і самого активу, потрібно підтвердити власну долю у даному аукціоні. Щоб це зробити потрібно заповнити заявку на сторінках ЕТМ (спец. форму);
  • Відразу ж після успішної перевірки, яка в обов’язковому порядку присутня при подачі заявки на участь у конкретному аукціоні, адміністрація ЕТМ відправляє по e-mail підтвердженням вашої участі в торгах.

Якщо продаються активи неплатоспроможного банку, то на зв'язок з потенційним клієнтом виходить голова тимчасової адміністрації цього банку, який був призначений ФГВФО для продажі активів цієї установи.

Ціновим порогом, з якого стартують торги – є min прибуток, який очікують правонаступники банку, який підлягає ліквідації. Суттєве зростання стартової ціни в процесі торгів можливе лише у випадку наявності багатьох бажаючих купити лот.

Якщо ж активні покупці відсутні, то торги можуть проводитись по системі «голландської аукціону», при якій кожен наступний крок аукціону знижує заявлену раніше ціну min на 0,1 відсотка від заг. вартості лоту.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ