Головна : Новини

Хороша стоматологічна клініка: Як вибрати?

, 13:20
0 328

Нині в будь-якому великому місті є безліч стоматологій, що надають повний спектр послуг в області терапії зубів:

  • лікування ясен;
  • пломбування каналів;
  • лікування карієсу;
  • відбілювання;
  • реставрація зубів;
  • імплантація та протезування;
  • виправлення прикусу і т. д.

Так як же серед безлічі вибрати найкращу? Вибір залежить від ряду критеріїв: необхідного лікування та стану зубів, часу роботи і розташування стоматології, кваліфікації лікарів та переліку послуг, а також цінової категорії та форми власності.

Так, наприклад, якщо вам необхідно просто полікувати пару зубів або відбілити їх, то вам підійде практично будь-який приватний кабінет або стоматологія.

Якщо ж ви маєте серйозні проблеми (вам знадобилося виправлення прикусу, імплантація або протезування зубів), тоді вибрати стоматологічну клініку стає набагато важче. В даному випадку локацію установи краще взагалі не враховувати, а варто звернути свою увагу на надані в ньому послуги, використання новітніх технологій і сучасних матеріалів, а також наявність рентгена. Крім того, важливо також почитати відгуки про конкретну стоматологічній клініці, зателефонувати туди і уточнити: час запису на прийом та можливість консультації. У складних випадках краще всього проконсультуватися у декількох стоматологів в різних клініках. Компетентний лікар допоможе вам підібрати такий метод виправлення прикусу, імплантації або протезування, який буде найбільш підходящим саме у вашому конкретному випадку, виходячи з вашого "бюджету". Особливу увагу звертайте на час запису – найкращим показником є запис на пару тижнів вперед. Це є прямим свідченням того, що обрана вами стоматологія дуже затребувана.

Державна VS приватна

Не треба думати, що в держ. установах вартість лікування зубів є найнижчою. Трапляється й таке, що у невеликих приватних стоматологіях вартість на послуги навіть нижче, ніж у державних клініках, при тому, що матеріали і обладнання - набагато краще. А ось якщо у вас складний випадок і потрібно видалити зуб, то робити це краще все-таки в державній стоматології, оскільки у лікарів там набагато більший досвід.

Що стосується вартості лікування (напевно, для більшості це найголовніший момент), то при виборі клініки не варто гнатися за низькими цінами, оскільки переліковувати потім зуби цілком може бути набагато дорожче.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ