загрузка...
Главная : Новости

Доставка води в офіс: плюси і мінуси

, 22:15
0 592

доставка водиЯкщо ще 10 років тому назад тільки в офісах іноземних компаній Києва можна було побачити бутлі з водою і кулери, то сьогодні це є нормою для всіх компаній, для яких здоров'я співробітника стоїть не на останньому місці. Чому доставка води в офіси настільки актуальна? На жаль, якість води з під крана в нашій столиці залишає бажати кращого. На роботі ми проводимо мінімум 8 годин на день, тобто 160 годин на місяць. Погодьтеся це немало. Іноді хочеться зробити паузу, поспілкуватися з колегами, зібратися з думками - якщо здоров'я не береться до уваги, тоді вибігають на «перекур», але ж ми з вами за здоровий спосіб життя. Тому місцем зустрічі сучасних офісних працівників стала кухня, де стоїть кулер з водою. Погодьтесь, що ароматний чай або підбадьорлива кави c присмаком заліза і хлору не найкращий початок трудового дня.

Плюси доставка води

Замовивши доставку води в офіс (до речі, зробити це можна на сайті http://kievvoda.com.ua/), ви отримуєте багато плюсів, а саме:

  • Бутильована вода в офісі створює позитивний імідж вашої компанії для клієнтів;
  • Кращий спосіб привернути до себе співрозмовника під час ділових переговорів - запропонувати йому улюблений чай або каву;
  • Якщо у вашій компанії неминуче очікування на рецепції або в черзі (медичний заклад, нотаріальна контора, юридична консультація, стоматологічна клініка і т. д.), то склянку прохолодної води з бутля або чай-кава з нашої води значно скоротять час очікування;
  • Кулер з бутильованою водою органічно впишеться в дизайн будь-якого офісу.

Але найголовніше, поставивши кулер з бутлем води ви отримаєте тільки вдячність від ваших співробітників. Адже чиста питна вода в офісі - це в першу чергу турбота про здоров'я ваших колег. Щоб досягти ефективної і творчої роботи протягом робочого дня необхідно забезпечити ваш колектив природною і чистою питною водою. Це може здатися безглуздістю, але це факт - результат роботи вашої компанії безпосередньо залежить від того, скільки води випивають ваші співробітники за день. Людина протягом дня активно втрачає воду, це призводить до зневоднення, втоми, роздратованості. Втрата навіть 1-2 % води в день, викликає головний біль, погіршення візуального сприйняття інформації, арифметичних навичок, концентрації уваги, короткочасної пам'яті і здатності міркувати.

Мінуси доставка води

До цього моменту ми розповідали про те, скільки плюсів ви отримуєте замовивши доставку води в офіс, тепер про мінуси. Їх майже немає, але все ж:

  • Знайти надійну фірму з доставки води в Києві, яка влаштує вас і за якістю і за ціною не так просто;
  • Якщо у вашому офісі немає офіс-менеджера, то потрібно призначити людину відповідальну за контроль за доставку води в офіс. Особливо важливим пунктом повинен бути контроль за тарою, так як бутлі є оборотною тарою, за яку ви платите заставу, то при нестачі з вас вирахують ці гроші);
  • Якщо Ви установа громадського харчування (кав'ярня, ресторан, кафе і тощо), то якість бутильованої води для вас особливо важлива. Вимагайте при кожній доставці води результати аналізу, для серйозного виробника це не проблема, так як лабораторія на виробництві води зобов'язана щодня робити подібний аналіз;
  • Додаткові витрати на придбання води і обладнання, але це потрібно розцінювати скоріше як інвестиції в здоров'я співробітників. Якщо Ваші співробітники будуть регулярно пити чисту воду, вони будуть відчувати себе краще і будуть рідше хворіти. Ваші колеги будуть більш мотивовані, продуктивні і сконцентровані, а це позитивно впливає на ефективність роботи. Ваші співробітники оцінять Вашу турботу про них! До речі, помічено, що креативні ідеї та рішення проблем приходять при зміні виду діяльності або при спілкуванні на теми, які не пов'язані з роботою. Для цього якнайкраще підходить чашечка чаю або кави.

Сподіваємося наша стаття розвіяла ваші сумніви і переконала вас приєднається до компаній, які піклуються про здоров'я своїх співробітників. Замовте доставку води в офіс прямо зараз.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 45)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ