Главная : Новости

Корпоратив на теплоході: співробітники будуть в захваті

, 13:18
0 414

Корпоратив на теплоходіЩо найкраще зміцнює командний дух і мотивує працівників? Правильно, свята, точніше, присвячені їм корпоративні вечірки. Ось тільки це не повинні бути нудні посиденьки в офісі з тостами за здоров'я директора і процвітання компанії. Краще провести корпоратив на теплоході, відзначивши свято так, щоб це сподобалося кожному підлеглому!

До речі, для столиці такий варіант є більш ніж актуальним: водна подорож по Москва-ріці гарантовано буде цікавою. Недарма в Рунеті в ТОП пошукових запитів в цій сфері входять: "аренда теплохода в Москве", "арендовать теплоход на корпоратив", корпоратив на теплоходе".

Плюс, орендуючи теплохід на корпоратив (до речі, зробити це можна в компанії «Major Voyage»), начальники отримують 3 найважливіші переваги:

  1. Керівник компанії має слушну нагоду провести дійсно веселе свято. Під час корпоративу на теплоході можна з легкістю влаштувати тематичну вечірку: палуба і каюти будуть декоровані відповідним чином, а самі учасники торжества перетворяться в піратів, древніх греків, гавайців або інших не менш цікавих персонажів. Чудовий настрій і маса позитивних емоцій гарантовані незалежно від обраної теми;
  2. Підлеглим обов'язково сподобається нестандартний підхід керівника до організації свята. Співробітники високо оцінять турботу начальства: той факт, що їх бос вирішив провести розкішний корпоратив на теплоході, борознячи води Москва-ріки, стане чудовою мотивацією. Доведено, зі смаком проведені свята відмінно зміцнюють командний дух, згуртовують колектив, підвищують повагу підлеглих до керівників;
  3. Корпоратив на теплоході в Москві обов'язково стане заходом, які пропрацює на престиж фірми. Проводячи свято з розмахом, компанія показує конкурентам і громадськості, наскільки добре у неї йдуть справи. Більш того, шикарний корпоратив на теплоході цілком може привернути увагу ЗМІ і стати непоганою рекламою для фірми.

Звичайно, щоб ці 3 переваги були дійсно доступними, необхідно гідно організувати свято. Вирішення цього питання варто довірити професіоналам, які зможуть гідно організувати банкет, фуршет, тематичну вечірку і будь-яке інше торжество. Вони подбають про шоу-програмою, запросивши кращих артистів, опрацюють список розваг, зможуть гарантувати смачну кухню, надати кейтерингові послуги, замовити феєрверки, частування, сувеніри та інші святкові атрибути.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 36)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ