загрузка...
Главная : Новости

Електрична зубна щітка: Що потрібно знати?

, 10:23
0 408

Електрична зубна щітка

Сучасні технології дозволяють вносити новаторські зміни в наше повсякденне життя. Вже ніхто не дивується появі в будинку електричної зубної щітки, завдяки якій можна значно полегшити чистку зубів. Багато людей прагнуть придбати таку щітку з надією на те, що з її допомогою вони стануть володарями білосніжної усмішки. Дуже часто їх купують дітям.

Всі електричні зубні щітки можна розділити на п'ять типів:

 1. вібруючі;
 2. ті що обертаються;
 3. ті що вібрують і обертаються одночасно;
 4. з рухомою головкою;
 5. з рухомими щетинками.

Види електричних щіток

Всі види електричних щіток об'єднуються тим, що для їх роботи необхідна електрика. Для цього використовуються батарейки або акумулятори, які заряджаються.

По механізму дії електричні щітки можуть бути:

 • механічні;
 • звукові;
 • ультразвукові.

Електричні щітки механічного типу чистять зуби за рахунок обертається головки. Частота обертання залежить від моделі і може становити від 5 до 30 тисяч обертів на хвилину. Крім цього, є щітки, у яких головка здійснює зворотно-поступальні рухи.

Електричні щітки зі звуковим механізмом працюють за рахунок звукової технології. Завдяки генератору високих частот виробляються звукові коливання. У таких щіток коливання щетинок відбуваються з частотою більше 18 тисяч за одну хвилину. Це сприяє очищенню поверхні зубів і видаленню мікробів.

Ультразвукова зубна щітка працює подібно звуковій. Під впливом ультразвуку порушується механізм прикріплення бактерій до зубної поверхні. Крім того, ультразвук поширюється на відстань більше 3 міліметрів від щетинок. Завдяки цьому відбувається чистка зубів у важкодоступних місцях.

Плюси електричної зубної щітки:

 • До незаперечних плюсів електричних щіток можна віднести той факт, що вона відмінно видаляє м'який зубний наліт. Звичайно, при правильному чищенню зубів звичайною щіткою можна домогтися такого ж ефекту, але при використанні електричної процес значно полегшується;
 • Крім того, електричні щітки користуються популярністю завдяки своїй сучасності. Напевно дитина, яка з небажанням чистить зуби звичайною щіткою, із задоволенням спробує нову електричну.

Виробники електричних зубних щіток

Вартість електричної зубної щітки залежить від джерела живлення і від її можливостей. Також важливе значення має потужність і кількість доданих насадок. Багато виробників намагаються піднести свій товар так, щоб потенційний споживач його купив, і не скупляться на рекламу, використовуючи всі її види. Це природно, вони зацікавлені в тому, щоб люди купували саме їх продукцію:

 • По-перше, тому що електричні зубні щітки відрізняються чималою вартістю і без активної реклами переконати покупця складно;
 • По-друге, вам доведеться періодично оновлювати змінні головки щітки. Тим самим ви опиняєтеся прив'язаними до певного виробника, що, безумовно, вигідно для нього.

На сьогоднішній день найбільш поширеними є електричні щітки компанії Oral B. Вони можуть працювати як від батарейок, так і від акумулятора. Також не менш відома компанія Braun. По суті, це та ж щітка Oral B, тільки випущена по інший лінійці продукції. Також зустрічаються недорогі моделі компанії Colgate 360 . Відносно низька ціна пояснюється тим, що дані щітки працюють тільки від батарейок.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 46)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ