загрузка...
Главная : Новости

Чи потрібен нам Велнес?

, 20:41
0 450

велнес продуктиЯк відомо, Wellness - це індустрія здорового харчування: продукти для схуднення, БАД, вітаміни, спортивне харчування (більш детально дивіться на сайті). Багато хто може сказати, що вони добре харчуються і ніяких вітамінів їм не потрібно, щоб відчувати себе ситими і здоровими.

Давайте ж подивимося на щоденні звички в харчуванні у більшості людей. Розміри порцій, переваги в продуктах і їх приготуванні, вживання алкоголю і часті "перекушування чаєм з печивом" - все це обумовлено сімейними традиціями, соціальним становищем і модними течіями, і, на жаль, не виходячи з міркувань здорового і повноцінного харчування, а також довгого життя.

Сьогоднішній ритм життя змушує працювати обох батьків в кожній родині. Тому на обідніх столах частіше всього переважає їжа, яка не вимагає великих витрат часу в приготуванні - це всім відомі напівфабрикати і консерви, заморожені салати і бутерброди "швидкого харчування".

Саме така "швидка" їжа наповнює шлунки сучасних людей. Мало хто замислюється над якістю вживаного меню. Багато людей акцентують свою увагу на тому, що "швидка" їжа дешева і калорійна, може "наситити" навіть самих ненажерливих. Купити таку їжу не складає ніяких труднощів - полиці магазинів і супермаркетів просто прогинаються від достатку асортименту. А ось, цільнозлакові, свіжі органічні продукти можна знайти не скрізь.

Вчені підрахували, що близько 90 % людей не отримують з їжею навіть самого малого мінімуму необхідних овочів і фруктів (це 500 г в день). Фахівці рекомендують дітям від 4 до 10 років в день вживати не менше 400 г свіжих фруктів і овочів, але все одно, більше 90 % дітей не отримують і половини цього мінімуму.

Такі дані дають невтішну статистику. Більшість людей не можуть забезпечити собі повноцінне харчування, яке задовольнило всі потреби їх організму в життєво важливих вітамінах і мінералах.

Прийом вітамінно-мінеральних комплексів просто необхідний для сучасної людини. Сьогоднішні фрукти і овочі містять в рази менше корисних речовин, ніж ті ж фрукти і овочі 30 років тому.

Тому вам дуже важливо приймати продукти Wellness для заповнення дефіциту вітамінів і мінералів.

Якщо ви дійсно хочете бути здоровими і красивими, то не варто відкладати на потім прості дії, які забезпечать вас здоров'ям і довголіттям. А фахівці Wellness-індустрії допоможуть вам в цьому.

Бути здоровим - просто! Подаруйте собі та своїм близьким довге і щасливе життя разом з Wellness.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 45)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ