загрузка...
Главная : Новости

Комедії, щоб просто посміятися

, 17:55
0 426

Комедії

Іноді нам хочеться просто сміятися і ні про що не думати. Сайт kinofilmof.com, на якому можна переглянути в режимі онлайн комедії HD, зібрав для вас відмінні комедій для того, щоб ви могли сісти, подивитися і гарантовано підняти собі настрій, якщо він був у вас поганий, або закріпити його позитивність, якщо він був хорошим.

Гарячі голови

Цей фільм прийшов в голову першим майже всім, кого ми просили назвати «забійну комедію». Комічні ситуації, що відбуваються на військовій базі, змусять вас реготати до сліз весь фільм. Режисер Джим Абарахамс знає толк в комедіях і вміє їх знімати.

Мишаче полювання

Грандіозна битва братів Ларса і Ерні Шмунц проти одного мишеняти, якого треба вигнати з успадкованого будинку, щоб його продати. Дата аукціону призначена, мільйони вже майже в кишені, миша виселятися не бажає. Фатальні ситуації і сотні мишоловок.

Тупий і ще тупіший

Два ідіота, у виконанні Джима Керрі і Джеффа Деніелса, перетинають Америку на дивних транспортних засобах, щоб повернути дівчині, яка забула чемоданчик, її пропажу. Тільки ось дівчина загубила його спеціально і в ньому багато-багато грошей.

Всесвітня історія, частина 1

Чумова комедія в стилі Монті Пайтона, з жартами всіх рівнів - від тонких до вульгарних. Майстер кінопародії і фарсу Мел Брукс стрімко пронесе вас від кам'яного віку до Французької революції. І не шукайте потім другу частину, її немає, «частина 1» в назві - теж жарт.

Без почуттів

Геній студент, заради грошей працює на купі робіт, і не відмовляється від будь-якого способу заробити, бере участь в експерименті з дослідження препарату, який підсилює всі почуття (навіть свербіж в дупі). Він бере участь в конкурсі на місце аналітика-стажиста в крутій компанії. Десятки комічних ситуацій і смішний і божевільний Уейанс Марлон в головній ролі.

Містер Бін

Роуен Аткінсон - знак якості будь-якої комедії. Його персонаж, містер Бін, егоїстична, нервова, безглузда людина з дивними звичками і задатками дрібного капосника, постійно потрапляє в ситуації, з яких виплутується, або НЕ виплутується, трясучи глядачів сміхом. Ми можемо рекомендувати до перегляду будь-який фільм або серіал про нього.

Американський пиріг

Підлітки, випускний, що наближається, невдачі, випічка, шкарпетки і мета будь-що втратити цноту до закінчення школи...

Дев'ять ярдів 1 і 2 частини

Найтонша сатира у виконанні відомого жартівника Меттью Перрі та несподіваного, для комедії, Брюса Вілліса. Абсурд і чорний гумор цієї комедії народилися з контрасту двох персонажів - тихого дантиста і найманого вбивці.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 40)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ