Главная : Новости

Види медичних довідок

, 03:46
0 565

Медична довідкаНапевно немає такої людини в мегаполісі, яка б не знала, що таке медичні довідки. Практично завжди кожен житель великого міста, так чи інакше, стикається в своєму житті з необхідністю отримання та пред'явлення за місцем вимоги цього документа. Як правило, в усі довідки без винятку вносяться ті чи інші дані, що стосуються стану здоров'я людини, або ж якась інформація по лікуванню певного захворювання і по його діагностиці. По суті, медичну довідку можна назвати коротким оглядом стану здоров'я людини в певний період часу. До речі, в Челябінську отримати багатопрофільні медичні довідки за 5 хв можна скориставшись сервісом http://medknigka74.com/.

Форми, в яких медичні довідки видаються особам мають, як правило, одну, затверджену Міністерством охорони здоров'я. Мається на увазі те, що всі довідки повинні мати певний зовнішній вигляд і містити в собі строго певну інформацію, яка характерна для кожного з видів цих довідок. Є, наприклад, такі дуже прості форми, як довідки для басейну. Інші ж можуть бути досить складними, наприклад, лікарняний лист.

Незаперечна вимога до всіх довідок без винятку - це те, що вони повинні бути оформлені виключно на роздрукованих в типографії бланках. Тобто самостійно роздрукувати на комп'ютері довідку категорично заборонено. Крім того написане, і сам бланк безпосередньо повинні бути завірені відповідною печаткою. В іншому випадку подібний документ буде вважатися недійсним.

Найчастіше використовуються такі форми, як:

  • 086У - інформує про професійну придатність осіб, які влаштовуються на роботу, а також потрібна абітурієнтам;
  • 112У + містить в собі все, що стосується розвитку дитини з моменту її народження до 14 років;
  • 003 - це історія хвороби людини, яка перебувала на стаціонарному лікуванні;
  • також є довідки 082У, 025У і багато інших форм та призначень.

ВИдають довідки, як правило, в медичних установах: поліклініках, стаціонарах або медичних центрах, які мають право на виписування тих чи інших документів. Не рекомендується купувати довідку, навіть якщо це пропонується. Часто такі документи є підробленими, а це значить, що є ймовірність виникнення проблеми, як у того, хто намагається таким чином заробити, так і у того, хто намагається за допомогою довідки щось приховати або отримати.

При заповненні довідки обов'язково повинні мати місце такі речі, як:

  • ініціали людини;
  • її особисті дані;
  • діагноз;
  • обов'язково дата;
  • а також найголовніше - всі необхідні підписи і печатки.
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 39)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ