загрузка...
Главная : Новости

Вивід із запою на дому

, 17:42
0 462

Вивід із запою на домуЧому трапляється запій? Взагалі запійне пияцтво - це важке ускладнення алкоголізму, при якому хворому складно впоратися з фізичною залежністю від алкоголю. Організм звикає до певної концентрації алкоголю в крові, тому людина змушена знову і знову вживати спиртне. При цьому втрачається контроль над випитим, дози алкоголю можуть бути критичними. Самостійний вихід часто дуже небезпечний, так як загрожує інсультом, інфарктом або білою гарячкою.

Не чекайте катастрофічних наслідків - звертайтеся за допомогою нарколога, наприклад, в Московські та МО можна звернутись в центр «Актімед»: http://aktimed24.ru/. Тут працюють тільки висококваліфіковані та досвідчені лікарі, які за допомогою сучасних препаратів, переривають запої дуже швидко, безболісно і безпечно.

Вивід із запою на дому

Якщо хворий на алкоголізм вживав спиртне у великих кількостях не більше 2 тижнів і у нього немає важких захворювань серцево-судинної і нервової системи, то госпіталізація не обов'язкова. Лікар, який здійснює виведення з запою на дому, перш ніж приступати безпосередньо до процедур, обстежує пацієнта. Якщо є показання до госпіталізації, то він буде супроводжувати хворого в клініку.

Основні переваги:

  • Немає необхідності транспортувати хворого, що перебуває в тяжкому емоційно-психічному і фізичному стані. Часто хворі категорично відмовляються їхати клініку, тому єдино можливим є лікування в домашній обстановці;
  • Забезпечення повної анонімності - про виклик лікаря і проходження курсу лікування ніхто не буде знати, так як спеціалізовані клініки дотримуються повної конфіденційності, на облік хворий не ставиться і записи про такий факт не робляться;
  • Комфортна і звична домашня обстановка, оточення близьких людей менш стресове для хворого на алкоголізм, тому і лікування більш ефективне. На додаток щира розмова з лікарем сприяє тому, що пацієнт погоджується і на подальше лікування.

Основні методи:

Лікар-нарколог, який приїхав додому до пацієнта, визначає його стан і вибирає комплекс необхідних препаратів і програму для максимально ефективного лікування:

  1. проведення детоксикації;
  2. зняття ломки (абстинентного синдрому, похмілля);
  3. нормалізація метаболізму.

Переривається запій за допомогою крапельниць. Їх кількість залежить від тривалості запою. Тривалість самої процедур складає 30-60 хвилин (в залежності від ступеня інтоксикації).

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 48)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ