загрузка...
Главная : Новости

Екокосметика - що це таке?

, 00:06
0 494

Екокосметика

Натуральна і органічна косметика - це косметичні засоби, до складу яких входять, в основному, натуральні або органічні інгредієнти. При виробництві ж звичайної косметики широко використовуються деякі потенційно шкідливі для здоров'я речовини, категорично заборонені в засобах з маркуванням «еко» або «органік». До речі, придбати натуральну косметику можна в інтернет-магазині EcoVille.Ru.

Більшість компаній, які хотіли б виробляти натуральну і органічну косметику, дотримуються наступних правил:

  • ніякої дешевої неякісної сировини (парафін і т. д.), продуктів нафтопереробки, мінеральних (парафінових) масел і силіконів;
  • ніяких синтетичних ароматизаторів і барвників;
  • ніяких парабенів та інших сумнівних консервантів (містять тільки натуральні або дозволені ідентичні натуральним консерванти);
  • ніяких речовин тваринного походження (наприклад, норкового масла, тваринних жирів, тваринного колагену);
  • ніякого ГМО (генетично модифікованих продуктів);
  • ніякого тестування на тваринах;
  • віддається перевага сировині, вирощеній на еко-контрольованих полях або використовуються сертифіковані дикорослі рослини.

Термін «еко / біо / натуральна косметика» можна порівняти з «екокосметикою» або «органічною косметикою». В даний момент не існує універсального визначення понять «органічний», «еко» або «біо». У Німеччині та Франції використовуються визначення «натуральна» або «біокосметика». В Англії і США її називають органічною косметикою. Саме поняття organic прийшло в косметичну галузь з харчової індустрії, в якій органічним називають продукт (інгредієнт) природного походження. У західному розумінні, "органічним" є рослинний компонент, який вироблений з продукції контрольованого органічного землеробства (organic / ecological / bio-dynamical farming). Відрізнити справжню сертифіковану натуральну або органічну косметику можна по наявності на упаковці значка еко-сертифікації.

Як підібрати безпечну косметику?

Кожна людина, що приходить в спеціалізований магазин або відділ, де продаються косметичні засоби, задається одним питанням: «Як підібрати безпечну косметику, яка підходила б саме їй?». Важливо знати: жоден виробник не може на 100 % гарантувати, що косметика підійде саме Вам. Ми всі індивідуальні, наша шкіра змінюється в залежності від пори року, гормонального фону, рівня стресу, харчування і способу життя. Наша порада, можливо, буде простою, але чесною по відношенню до Вас: підбір косметичних засобів - це процес індивідуальний, і тільки Ваша шкіра підкаже Вам, який засіб їй подобається.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 36)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ