Главная : Новости

Як вибрати демісезонний комбінезон дитині до 1 року?

, 17:36
0 538

Дитячий демісезонний комбінезон

Дитячий демісезонний одяг для новонароджених дітей і дітей до року повиннен бути теплим (дитина майже весь час проводить в колясці без руху), зручним і безпечним. До речі, якісні комбінезони для новонароджених можна придбати в інтернет-магазині http://www.mkarapuz.com.ua/.

Що таке зручність в демісезонному комбезі?

Повинні бути:

  • язичок, що закриває блискавку (захищає підборіддя дитини від натирання);
  • гумка по спинці (забезпечує щільне прилягання верхнього одягу до тіла);
  • стягуюча гумка по краю капюшона (забезпечує щільне прилягання капюшона до голови дитини);
  • трикотажні манжети на рукавах (більш щільно облягають ручку дитини);
  • пінетки і рукавиці в комплекті;
  • в нижній частині комбінезон має розширюватися (адже малюк гуляє в підгузку).

Яку модель демісезонного одягу краще вибрати?

Для дитини до 0,5 року підійде «мішок з рукавами», але майте на увазі, що з такого комбінезону вона дуже швидко виросте. Тому найідеальнішим варіантом є комбінезон-трансформер.

Дитині, якій не виповнилося ще й року, буде набагато зручніше проводити свій час в комбінезоні-трансформері або звичайному комбінезоні. Роздільний комплект, у вигляді куртки і напівкомбінезона, малюкові поки рано одягати. У комбінезоні теплішей і зручніше - мамі часто доводиться брати малюка на руки, садити і висаджувати з коляски. Роздільний комплект буде задиратися, а в комбінезоні всі описані маніпуляції пройдуть "безболісно".

Комбінезон або комбінезон-трансформер?

Якщо дитина, народилася в березні, то доцільніше для весняних прогулянок придбати демісезонний комбінезон-трансформер. Він може використовуватися і як конверт, і як комбінезон. Навесні, поки малюк зовсім крихітний, Ви використовуєте конверт, а вже на наступний сезон, восени, малюкові, який підріс, буде зручніше в комбінезоні, і тоді конверт трансформується (за допомогою спеціальної блискавки між ніжками) на комбінезон.

У суцільних комбінезонах і комбінезонах-трансформерах краще віддати перевагу моделям з 2 довгими блискавками "від носа до п'ят" - вони полегшать процес одягання дитини, яка ще не контролює власне тіло. Довгі блискавки допоможуть з легкістю спорядити на прогулянку, навіть тоді, коли дитина спить.

Якщо дитині більше півроку, то трансформер купувати немає сенсу, в цьому випадку краще вибрати звичайний демісезонний комбінезон.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 49)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ