загрузка...
Главная : Новости

Londa Professional - одна з найпопулярніших марок професійної косметики

, 21:35
0 435

Вже понад 100 років німецький бренд Лонда займається виробництвом і розробкою професійних косметичних засобів для нашого волосся. Вона створює засоби, які призначені для перманентної завивки, догляду за волоссям, стайлінгу, а також фарбування волосся і орієнтована майже на всі покоління.

Londa ProfessionalВідмінно продуманий і неймовірно широкий асортимент, доступна ціна та бездоганна якість - це відмінна риса косметики данного всесвітньо відомого бренду.

Сьогодні, Лонда - це дуже відома в усьому світі компанія в сфері виробництва косметики для волосся. ТМ постійно вдосконалює власний асортимент продукції, постійно поліпшуючи її якість, випускаючи все нові і нові лінії засобів для моделювання зачісок і догляду за волоссям. Коли ви купуєте косметику цього бренду, то може на 100 % бути впевнені в її якості.

Бренд Londa Professional випускає професійні продукти, які подбають про локони і допоможуть змінити зовнішній вигляд і стан пасм. Засоби цієї торгової марки зроблять волосся красивим і здоровим.

Марка Londa Professional пропонує наступні продукти:

  • Для турботи про волосся. Доглядаюча серія (бальзам, маска і шампунь Лонда) прекрасно очистить і відновить прядки. Вона представлена лініями для різних типів локонів. Тому підібрати оптимальний догляд зможуть власниці будь-якого волосся. Засоби доглядають за пасмами і надають терапевтичний вплив на шкіру голову. При правильному підборі складів вдасться досягти високого і стійкого результату;
  • Фарбування. Ця категорія включає засоби для фарбування, освітлення та тонування пасм. Засоби не містять шкідливих речовин. Тому вони не погіршать стан локонів;
  • Стайлінг. Категорія включає засоби для об'єму, форми, фіксації і сліпучого блиску. Компанія пропонує ефективні препарати як для чоловіків, так і для жінок;
  • Хімічна завивка. Категорія представлена продуктами, які дозволять здійснити завивку різних типів волосся. Марка пропонує продукти, як для самого процесу хімічного впливу, так і для підтримки результату в подальшому.

Особливості засобів від Лонда Професіонал:

  • Чітка спрямованість. Засоби представлені по лініях з урахуванням типу і стану пасм;
  • Безпека. Препарати не включають шкідливих компонентів;
  • Економічність у використанні. Висока концентрація компонентів і приємні консистенції забезпечать невелику витрату засобів;
  • Доступна вартість. Ціни на косметику для волосся дуже доступні. Тому багато салонів краси використовують в своїй щоденній роботі засоби цього німецького бренду.
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 43)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ