Главная : Новости

Взуття великих розмірів: великі проблеми вибору!

, 09:52
0 469

Взуття великих розмірівКупуючи одяг або взуття, багато хто з нас вже не замислюючись, приходить в свій улюблений магазин, бере зі звичного місця конкретну модель і йде в примірювальну. А якщо раптом якась деталь не влаштовує, то починають активний пошук іншої, більш придатної речі. Однак не всім так просто придбати обновку. Наприклад, людям з великим розміром ноги досить клопітно знайти хоча б одну пару відповідного взуття, а про можливість вибору деякі навіть мріяти не сміють. І дійсно, незважаючи на постійний прогрес в області взуттєвої індустрії, чоловікам з великим розміром ноги як і раніше дуже складно підібрати взуття відповідного розміру. У чому ж причина?

Чому взуття великих розмірів немає в магазинах?

А причина проста і банальна. Справа в тому, що взуття умовно ділиться на ходове і неходове. До ходового можна віднести взуття популярних розмірів, тобто стандартне, а ось в розділ неходового якраз потрапляє взуття великих і маленьких розмірів, та взуття, яке довго залежується на прилавках і гальмує продаж. Звичайно, такий розклад дещо напружує продавців, і вони намагаються таке взуття по можливості не завозити, ось і виходить, що товаришам з «нестандартним» розміром ноги дуже складно купити собі нову взуттєву пару. Хоча ті, у кого маленький розмір в принципі ще можуть отоваритися в дитячому магазині (крім жартів, мені не раз доводилося спостерігати дамочок в дитячому взутті), але ось власникам великого розміру не залишається ні чого іншого, як відправитися на відчайдушні пошуки заповітних «туфельок». Але де його шукати?

Де і як придбати взуття великого розміру?

Нічого не поробиш, якщо в ваших магазинах не зустріти взуття великих розмірів, проте не все втрачено. Наприклад, в деяких магазинах є можливість направляти свої відгуки та пропозиції керівництву магазину, або через спеціальну книгу, або безпосередньо, ви цілком можете скористатися цим способом, щоб спонукати його привозити в магазин взуття великих розмірів. Однак ясна річ доведеться почекати, але що якщо взуття потрібне вже зараз, і часу чекати, просто немає? Доведеться піти іншим шляхом.

Взуття на замовлення

У деяких містах існують спеціальні майстерні з пошиття взуття. Тут професійний швець готовий виготовити для вас взуття відповідного розміру і фасону. Але тут теж є одна заковика, для виготовлення взуття потрібна спеціальна колодка потрібного розміру, якщо такої немає в наявності, то швець навряд чи візьметься за таке проблемне замовлення.

Інтернет вам на допомогу

Хоча у нас в країні з взуттям «нестандартних» розмірів проблема, зате за кордоном справи йдуть набагато краще, там якось більш уважно ставляться до цієї проблеми і намагаються випускати взуття різних розмірів. Але щоб дістатися до «західного» взуття доведеться, як слід пошукати його на просторах Інтернету. Варто тільки натиснути і мільйони пропозицій просто обрушаться на вас в одну мить, але не варто кидатися на першу ж пропозицію, спершу важливо визначитися з тим, яке саме взуття ВИ хочете, який точно у вас розмір ноги і наскільки надійний магазин, який пропонує вам покупку. Насправді буде прикро, якщо придбана пара раптом виявиться всього на розмір меншою ніж потрібно, тому підбираючи взуття, уважно поставтеся до вибору розміру, перевірте, наскільки відповідає наша розмірна сітка розмірам взуття країни-виробника (вони часто відрізняються). Це можна зробити за спеціальною таблицею, як правило, вона наводяться на сторінках сайтів-магазинів.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 32)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ