Главная : Новости

Як працюють детокс пластирі Zeolux Kenrico?

, 16:30
0 479

детокс пластир Zeolux KenricoПластир Kenrico ZEOLUX діє осмотично подібно корінню рослин, які доставляють воду до гілок через напівпроникну мембрану. Тепло, що виділяється пластиром, викликає потіння ніг, а піт, з яким виводяться токсини і шлаки, вбирається пластиром.

На наших стопах розташована найбільша кількість рефлекторних точок. Детокс пластирі Zeolux діють на рефлекторні зони стопи, розігрівають її, покращують обмін між вмістом пластиру і кровотоком, покращують лімфодренаж і виводять токсини з організму людини. Біологічно активні точки, в великій кількості розташовані на стопах ніг, є відображенням органів всього тіла. Стимулювання цих точок викликає реакцію відповідних систем і органів, нормалізує їх роботу, допомагаючи досягти балансу в роботі всіх органів. Тому, найкраще застосовувати пластирі, наклеюючи їх на ступні.

Можливості застосування пластирів Kenrico ZEOLUX

У переважної більшості пацієнтів з симптомами неспокою, емоційного стресу і тривожності застосування пластирів для детоксикації справляло значний вплив на ослаблення емоційної напруги, занепокоєння і пов'язаних з ними головних болів, запаморочень, нудоти, а також на зростання кількості альфа-хвиль.

Застосування пластирів Kenrico у пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями значно знижує частоту гіпертонічних кризів. У таких пацієнтів артеріальний тиск нормалізувався протягом перших двох днів терапії.

У пацієнтів з підвищеним рівнем холестерину і тригліцеридів, підвищеним цукром крові застосування двох - трьох пластирів для детоксикації в день знизило рівень холестерину на 35 - 80 % в порівнянні з початковим, нормалізував рівень глюкози. Максимальний клінічний ефект досягається протягом дев'яти - десяти днів і зберігається протягом трьох - чотирьох днів після припинення застосування пластирів. Позитивні поліпшення спостерігалися також у пацієнтів із захворюваннями печінки. У більшості пацієнтів лікування пластирами тривало 12 - 13 тижнів, деякі пацієнти застосовували пластирі протягом одного - двох років.

Застосування пластирів Kenrico ZEOLUX на стопах сприятливо діє на весь організм. Більшість пацієнтів, з різними метаболічними порушеннями після застосування цих пластирів відчувають значне поліпшення стану свого здоров'я.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 41)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ