Главная : Новости

Які бувають фільтри? Короткий огляд

, 18:11
0 485

фільтри для очистки водиВсе більше людей усвідомлює, що консервативні методи очищення води, такі, як виморожування або кип'ятіння, відходять у минуле в зв'язку з не дуже високою ефективністю і трудомісткістю. На їх місце приходять сучасні прості і зручні пристрої - фільтри для очищення води. Якими ж вони бувають? Про це нам розповість співробітник інтернет-магазину http://waterexpert.ru в якому безпосередньо можна придбати собі підходящий фільтр.

Питні фільтри

Це пристрої, як зрозуміло з назви, призначені для поліпшення якості тієї води, яка буде використана в харчових цілях. До цієї категорії відноситься кілька пристроїв. Почнемо з самого відомого:

  • Фільтр-глечик. Він користується популярністю завдяки своїй доступності, відносно невисокій вартості, простоті використання;
  • Настільний фільтр. Це також недорогий варіант або, який ще можна назвати, фільтр поруч з мийкою. Він приєднується до крана з водою, швидко і ефективно очищає воду від безлічі домішок, в тому числі, хлору;
  • Фільтр-насадка на кран. Деякі люди роблять вибір на користь саме цих фільтрів. Вони коштують недорого. Встановлюються на кран з водою, проводять очищення води досить швидко.

Кухонні фільтри

Перераховані вище види фільтрів використовуються для доочищення води непоганої якості, вони здатні поліпшити її смак, усунути деякі домішки. Однак для серйозного очищення від хлору, пестицидів, нітратів, для зниження концентрації солей жорсткості, краще всього вибрати більш серйозні пристрої. Такі, як:

  • Проточний фільтр. Для того щоб ефективно прибрати з води хлор, який може міститися у водопровідній рідини у великій кількості, а також безліч інших домішок, неорганічних і органічних, можна використовувати саме цей фільтр. Це пристрій, який складається з декількох очисних картриджів, кожен з яких виконує свою функцію. Тут важливо відзначити, що для очищення води в кожному конкретному випадку картриджі підбираються індивідуально, виходячи з того, від яких забруднювачів необхідно очистити воду;
  • Фільтр зворотного осмосу. Це більш універсальний варіант, який може використовуватися для очищення водопровідної води з будь-якою кількістю забруднювачів. Головним елементом, що фільтрує в цьому пристрої є зворотноосмотична напівпроникна мембрана. Вона усуває з води більшість домішок, які знаходяться в ній, в тому числі, солі жорсткості. Більш ефективного побутового фільтра, ніж фільтр зворотного осмосу, немає. Завдяки йому є можливість отримати воду високої якості, м'яку і смачну.

Проточний фільтр і фільтр зворотного осмосу монтуються найчастіше на кухні, під мийкою. Там вони завжди будуть доступні, при цьому, інтер'єр кухні не зіпсують. Це і є основні питні фільтри.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 34)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ