Главная : Новости

Як дістатися з аеропорту Тегель до Берліна?

, 21:45
0 491

Аеропорт Тегель

Аеропорт Тегель - один з найбільших аеропортів Німеччини, який приймає величезний потік пасажирів. Він складається з 5 терміналів (від А до Е), в ньому базуються такі авіакомпанії, як Lufthansa та AirBerlin. Дістатися з аеропорту в центр Берліна дуже легко завдяки автобусам, які з'єднують аеропорт з центром міста. А тепер детальніше.

Оренда авто, трансфер або таксі

Якщо ви не хочете їхати в громадському транспорті, тоді оптимальним варіантом для вас буде трансфер - попереднє замовлення машини потрібного вам класу і місткості (до речі, ви можете замовити трансфер з аеропорту Берліна на сайті taksiberlin.com), водій буде вас чекати з табличкою в аеропорту. Крім того, ви можете знайти таксі і після прильоту - всередині терміналу А (виходи 6-9) і зовні терміналів С і Е. Стандартні тарифи діють у всіх берлінських таксі. Також є можливість орендувати автомобіль прямо в аеропорту (зовні терміналу Е).

Автобуси

Дістатися з аеропорту Тегель до Берліна можна на наступних автобусах:

  • No 128. Кінцева зупинка даного автобуса - U Osloer Штрабе. За допомогою нього можна доїхати до метро (U Курт-Шумахер-Плац);
  • TXL ДжетЕкспрессБас. Доїхати з аеропорту в Берлін простіше і швидше за все на цьому автобусі, маршрут якого пролягає до Александерплац. Автобуси курсують до 22.00 кожні 10 хвилин. Час в дорозі - приблизно 40 хвилин;
  • X9 ДжетЕкспрессБас. На цьому автобусі за 20 хвилин можна дістатися з аеропорту Тегель до центру Західного Берліна - Зоологічного саду;
  • No 109. Цей автобус їде до Зоологічного саду (дорога займе приблизно 27 хв). По суті, він слідує по тому ж маршруту, що і X9 ДжетЕкспрессБас, але робить зупинки набагато частіше: на станціях Аденауерплац, Charlottenburg, Uhlandstraße та Kurfürstendamm.

Зупинки автобусів знаходяться зовні терміналів А і В. Аеропорт знаходиться в зоні В, тому краще купувати квитки АВ.

Потяги і метро

Дістатися з аеропорту Берліна в центр без посередників на поїзді або метро не вийде, так як аеропорт не з'єднаний з підземкою і залізницею. Зробити це можна лише з пересадкою:

  1. на з / д станції Беусселстрассе можна пересісти на автобус ДжетЕкспрессБас TXL;
  2. на станціях з / д, а також метро Джангфернхейд та Якоб-Кайзер-Плац можна пересісти на автобуси ДжетЕкспрессБас X9, а також No 109.

Зверніть увагу, що в Берліні є станції  Алт-Тегель (метро) та "Тегель" (ж / д), але потрапити з них в аеропорт ви не зможете - потрібно повернутися в центр міста і сісти там на автобус.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 41)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ