загрузка...
Главная : Новости

Клімакс у жінок: Основні симптоми?

, 20:30
0 539

Клімакс у жінокПеріод менопаузи - це невід'ємний етап старіння, який кожна жінка переносить по-своєму. Одні не помічають будь-яких відхилень в організмі і в свідомості, а інші відчувають дискомфорт і важко переносять такий життєвий етап. (до речі, про лікування клімаксу можна прочитати на сайті cimidona-amaxa.com).

Починаючи, приблизно з 35 років в жіночих яєчниках відбуваються зміни, що впливають на кількість вироблюваного естрогену - гормону, який необхідний для таких важливих жіночих функцій, як менструація і вагітність. Зі збільшенням віку жінки естрогену виробляється все менше і, одного разу, настає період, коли менструація припиняється назавжди, і представниця прекрасної статі втрачає можливість вагітніти і народжувати дітей. Знижений рівень естрогену в організмі жінки відбивається різними змінами в роботі багатьох органів + змінюється структура волосся, шкіри та кісток.

Основні симптоми

Порушення гормональної системи жіночого організму, що відбуваються до настання періоду менопаузи, а також після нього, мають різні симптоми. До них відносяться:

  1. болючі та нерегулярні менструальні цикли;
  2. приливи жару і ознобу, що несподівано змінюють одне одного;
  3. сухість піхви;
  4. проблеми в сечостатевій системі;
  5. часта зміна настрою;
  6. і погіршення сну.

Нерегулярними менструальні цикли стають ще в період, який передує менопаузі. Цикл змінюється, стаючи то коротшим або довшим, кількість менструальних виділень може збільшуватися або зменшуватися.

Припливи при жіночому клімаксі - це відчуття наростаючих хвиль жару, які починаються в грудній клітці і перетікають на руки, обличчя, шию. Припливи можуть виникати в середньому один раз протягом години, триває зазвичай один прилив приблизно 3 - 4 хвилини. Такий прояв клімаксу у жінок часто змінюється посиленим потовиділенням, а потім ознобом, причому виникає він в будь-який час, навіть в нічний в період сну. 3-ри жінки з 4-ох при клімаксі відчувають припливи, але тільки 1-на з 3-ох страждає від них > 5 років.

Відчуття сухості піхви при клімаксі може з'явитися внаслідок зниження кількості естрогену. Нестача цього гормону веде до втрати стінками піхви еластичності, їх витончення і зменшення вироблення секрету. Сухість і нееластичність піхви можуть викликати дискомфортні відчуття при статевому акті.

Ще один поширений симптом клімаксу у жінок - нетримання сечі, який розвивається також через зниження кількості естрогену, що знижує тонус м'язів сечовивідних шляхів.

Зміни в настрої і погіршення сну можуть спостерігатися і до, і після настання періоду менопаузи. Дослідження вчених підтверджують залежність між низьким рівнем гормонів і депресією, втомою, дратівливістю, проблемним сном й іншими симптомами, що відчуває жінка при менопаузі.

Якщо при клімаксі у жінки виникають відхилення в роботі серцево-судинної системи, то не рекомендується відвідувати баню, сауну і країни з відмінним кліматом.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 45)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ