загрузка...
Главная : Новости

Омнадрен 250: Що це таке?

, 22:42
0 543

Омнадрен 250

Омнадрен 250 - це анаболічний стероїд, виробником якого є польська компанія Jelfa. Даний препарат за фармакологічними властивостями практично повністю схожий на сустанон. До речі, купить Омнадрен без рецепта можна на сайте http://pharmarusbel.net/.

Склад

Омнадрен 250 містить 4 різних за тривалістю дії ефіри тестостерону:

  • 30 мг пропіонату;
  • 60 мг фенілпропіонату;
  • 60 мг ізокапронату;
  • 100 мг капронату (деканоату з недавніх пір).

Допоміжні речовини:

  • консервант (бензиловий спирт);
  • розчинник (арахісове масло для ін'єкцій).

Омнадрен 250 - це тестостерон, який з'єднується з 4-ма різними ефірами, час резорбції яких і пояснює той факт, що стероїд може затримуватися в організмі досить тривалий після період введення. Схожі властивості має такий Сустанон-250, з яким часто порівнюють Омнадрен.

По суті дія препаратів на людський організм ідентична, чого не можна сказати про їх ціну, оскільки Сустанон приблизно в 2 рази дорожчий.

Застосування Омнадрену

Застосовується Омнадрен переважно в пауерліфтингу та бодібілдингу. У цих видах спорту даний стероїд забезпечує спортсменам потрібний приріст сили і м'язової маси. За рахунок нього накопичення в організмі води забезпечує швидкий і якісний приріст маси тіла, що, втім, властиво й іншим тестостеронам.

Спортсмени, які давно приймають Омнадрен, повинні бути знайомі з пампінгом під час тренувань. За рахунок сильного анаболічної і андрогенної дії препарату, досягається не тільки накопичення води в організмі, що полегшує біль в суглобах, приріст сили, але і підвищений апетит, більш високу регенерацію тканин і відомий спортсменам «ефект насоса».

Курс

Для досягнення більш помітних і швидких результатів спортсмени часом поєднують курс прийому Омнадрену 250 з Дека дураболіном, Метандростенолон або Анаполоном.

Хороший результат дає комбінація Омнадрен + Метандростенолон, яка є не тільки ефективною, але і забезпечує швидкий приріст м'язової маси і сили при мінімумі енергетичних затрат.

Одним з небагатьох недоліків Омнадрену є, мабуть, той факт, що після припинення прийому препарату, обсяг м'язової маси і досягнутий приріст сили йдуть на спад.

Через виражену ароматизації (перетворення в естрогени) необхідне застосування інгібіторів ароматази протягом усього курсу (для запобігання набряків і гінекомастії). Через 3 тижні після останньої ін'єкції проводиться післякурсова терапія.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 47)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ